SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myslicie o takiej qracji suplementarno-odrzywkowej...?.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!!!
..Jak wiecie nie tylko pomagam ale i takrze lubie sie dowiadywac wielu opini....od sierpnia zamierzam zaczac taka skromna qracyjke suplementarn-odrzywkowa..chcialem sie dowiedziec co o niej sadzicie i co mozecie mi podpowiedziec, bo praktycznie mam juz ustalone branie..ale czekam na wasze propozycje i wypowiedzi .Oto co bede bral od sierpnia:
Gainer mct 2,5kg
Hi tec protein 90%
Creatine czeska 200g
Grutarol 100 kap.
magnes,cynk,chrom...
+6 posilkow dzienie i okolo 4-6l wody.

Dzieki za porady i wskazowki!!!
Trzymajcie sie!!udanych przyrostow!!!

[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie nie mam nic do kreatynki z hi tec ,uwazam ja za jedna z najlepszych na rynku.
POZDROWIENIA!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Glutarol Olimpu to razej kiepski pomysł co najwyżej po nim będziesz miał wzdęcia i bekał tym smrodem

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnych rewelacji się nie spodziewaj

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...po mega mass 4000 tez mi tak mowiono,ze tak bedzie a tu nagle po dobrej diecie i 3kg tego preparatu przytylem w ciagu miesiaca 7kg...co ty na to?
..przy okazji dzieki za rade,takze ja rozwaze...
thx

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...o efektach i tak sie wszyscy dowiedza poniewaz zrobilem sobie 2 dni temu zdjecia jak wygladam...i zrobie sobie po tej qracji ,wiec napewno w tedy sie przekonamy czy z mojej strony to bylo dobre posuniecie,ja uwazam ze wiem co robie...zreszta zdjecia napewno opublikuje (przed i po qracji)
..Jeszcze raz dzieki...czekam na wypowiedzi!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DOBRA RADA TO BADZIEWIE OLIMPU "GLUTAROL" WYMIEŃ NA BCAA

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..dobra rada Wojtas...jezeli mial bym skozystac z BCAA to raczej nie odrzucil bym grutarolu,tylko polaczyl go odpowiednio tak aby odpowiednio zaspokajaly moj organizm,skozystal bym z bcaa ale juz szmalu brak :),moze nastepnym razem sie zaopatrze w bcaa...a moze bcaa zastapie grutarolem...jeszcze mnie grutarol z olimpu nie zawiodl,wiec narazie nie zamierzam z niego kozystac...Dzieki za Opinie..
POZDROWIENIA!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..czy ktos moze sie cos wypowiedziec na ten temat...?
pozdrowienia!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło mi o to ze w twoim programie brakuje bcaa a to wazniejsze niz glutarol i to tak watpliwej jakości

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie ten zestaw wygląda OK. Masz gainer, dowalasz białko, wszystko dopełnia kreatyna. Napisałeś że pijesz dużo wody i jako podstawa 6 posiłków dziennie. Nie wiem dla czego dostałes odpowiedzi żebyć nie spodziewał się wielkich efektów. Oczywiście na początku przygody z ciężarami łatwiej jest nabrać ciała i dla zaawansowanego kulturysty taki zewtaw wspomagaczy mógłby być za "słaby".
Reasumując-jak dla mnie ok i czekam na zdjęcie pokazujące efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Bcaa - może być, ale czy glutamina ustępuje bcaa? Według mnie glutamina jest lepszym antykatabolikiem, zwłaszcza, że jej stężenie w naszym organiźmie jest największe i tracimy ją w trakcie treningu. Dobrym rozwiązaniem byłoby połączyć te dwa preparaty, jednak nie wszystkich na to stać. Ja wybrałbym glutaminę - jednak stanowczo nie glutarol, tylko jakąś mikronizowaną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o takim połączeniu: cynk+ magnez?????????

Następny temat

Gdzie terme???

WHEY premium