SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mysciecie o takim trniengu crossfit?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
witam chcialem zpaytac czy takie cos jest ok czy raczej odpada a chodzi mi o taki trnieng:

1. 15x burpee, 1x clean and press
2. 14x burpee, 2x clean and press
3. 13x burpee, 3x clean and press
4. 12x burpee, 4x clean and press
5. 11x burpee, 5x clean and press
6. 10x burpee, 6x clean and press
7. 9x burpee, 7x clean and press
8. 8x burpee, 8x clean and press
9. 7x burpee, 9x clean and press
10. 6x burpee, 10x clean and press
11. 5x burpee, 11x clean and press
12. 4x burpee, 12x clean and press
13. 3x burpee, 13x clean and press
14. 2x burpee, 14x clean and press
15. 1x burpee, 15x clean and press

co o takim czyms myslicie? wiadomo najpierw zaczne od malych ciezarow i nie wiem czy caly taki trnieng wykonam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Może być, ale ja bym to trochę skrócił i potraktował jako bazę na dzień i do tego zaraz po dorzucił jakąś składankę na plecy + klatę, bo te partie mało ruszysz robiąc burpees i clean press.
Chyba nie chcesz tego robić cały czas? Zmieniaj treningi.

Zmieniony przez - Badr w dniu 2012-07-20 19:28:37

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym zobaczyć jak robisz taką ilość burpees i do tego zarzut z wyciskiem. Próbowałeś kiedyś robić taką kombinację, czy po prostu pomysł się urodził i chcesz sprawdzić czy dasz radę? Burpees z jakimś lżejszym ćwiczeniem to może jeszcze wejdzie, ale z podrzutem to raczej mało realne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Fajny trening. Jak jestes dobry. Bardzo dobry.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
wiem ze jest duzo trneingow przykladowych ale pomyslalem o takim zeby mniej wiecej cale cialo przy tym pracowalo i dlatego taki ulozylem. nie chce go wykonywac ciagle tylko od czasu do czasu. co pwoiecie jak zmniejsze ilosc serii do 10? i powtorzenia zamiast 1-15 beda wygladac wtedy: 1-10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
wiem ze jest duzo trneingow przykladowych ale pomyslalem o takim zeby mniej wiecej cale cialo przy tym pracowalo i dlatego taki ulozylem. nie chce go wykonywac ciagle tylko od czasu do czasu. co pwoiecie jak zmniejsze ilosc serii do 10? i powtorzenia zamiast 1-15 beda wygladac wtedy: 1-10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba mieć mega wytrzymałość do takiej kombinacji. Jeśli chcesz zrobić 1-15 podrzutów, to ciężar zmniejszysz do wielkości, która będzie zupełnie bez sensu, w dodatku na koniec treningu nie będziesz w stanie wykonać dobrze ani jednego budpee, bo prostowniki dostaną tak mocno, że będziesz czuł bezwład. Moim zdaniem to nie jest szczęśliwe zestawienie. Spróbuj zrobić man maker 4x10, tu pracuje całe ciało i gwarantuję Ci, że padniesz na twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
dziekuje bardzo:) a tak juz z ciekawosci gdybym moze w przyszlosci chcial cos takiego zrobic i nie wykonywalbym 15 tylko 10 serii i burpee zamienialbym na przysiad albo np skok dosiezny to byloby ok czy nadal nie za bardzo?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Sprobuj sam zobaczysz. Nikt Ci tu na takie pytanie przeciez nie odpowie. Zrob jakikolwiek z trneingow CF i zobaczysz z czym to sie je.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Ja wiem na papierze CF wygląda często niewinnie. "Elizabeth"
21-15-9 reps
Clean i dipsy na kółkach

Robiłem zwykłe dipsy. W połowie treningu pomyślałem "k***a nie dam rady" Ale spiąłem się i dotrwałem ale na spawa ciągnęło jeszcze pół godziny po. Także spróbuj zobaczysz o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
ja wlasnie robi crossfit ( 3 razy w tygodniu) i juz jakis czas temu robilem go wiec wiem jakie to zmeczenie itd:) chodzi mi o to czy te cwiczenia sa do siebie dobrze dobrane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA i CF

Następny temat

[ART] 8 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ĆWICZYĆ CROSSFIT

WHEY premium