SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myślicie o tym ??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4467 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764


co mam o tym myśleć?????

Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1929
PITOS ten methyltestosteron o ktorym piszesz byl dostepny jako MESTERON (przez "e") . MASTERON to juz zupelnie inna bajka firmy synthex.

Never give up!

Never give up!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Miałem taki sam. Przy dobrym odżywianiu i częstym pakowaniu podziałał na mnie za***iście! No a na forum wyczytałem że ten z niebieskimi napisami jest mniej szkodliwy niż ten z czarnymi.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chwila niedawno gdzieś czytałem że ruski mietek jest pozbawiony działania anabolicznego i jest strasznie toksyczny
żółtaczka i zapalenie wątroby na 70%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4467 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764
gdyby ruski nietek nie miał działania anabolicznego , to nie byłoby efektów a z tego co wiem to po tym jest

Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efekty są ale prowdopodobnie za sprawą działania tych substancji toksycznych które zatrzymują wodę, ale tak jak to czytałem mietek ruski jest pozbawiony działania anabolicznego, lepiej weź polskiego
przynajmniej wiesz co żresz bo ruski jest bardzo często podrabiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Oczy mnie już bolą od tego co piszesz Radek.Nie tylko teoria lecz też trochę praktyki koleś. Ten metanabol z rjeaktora jest ok -musisz tylko żreć dużo białka.Podrabiany jest często ten z dużymi tabletkami i samym napisem metandrostenolon 0,005g na odwrocie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4467 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764
czy nie zgrubnę od tego gówna jak będę jadłdużo białka mi zależy na masie mięśniowej nie ciała p.s jakie białko żreć zwierzęce czy roślinne ???

Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
Mam tego w**** i powiem ci ze ma kopa. Jesli to pierwszy cykl to zcznij od 1 lub 2 tab. dziennie wystarczy ci.

jaran

jaran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
Ja tego nie biore wziolem tylko na probe 4 tab. i tobie tez odradzam zwlaszcza ze masz dopiero 15lat.

jaran

jaran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gosciu ty chesz po mecie robic czysta mase miesniowa???cos z toba nie tak ty masz15 lat i jeszcze od tego zaczynasz
a z tym ze ma male dzialanie anaboliczne chodzi zapewne o to ze jest zanieczyszczony metylotestosteronem to srodek w budowie bardzo podobny do metadienonu tylko ze jest malo anaboliczy a za to bardzo androgenny metylotestosteron byl u nas dostepny pod nazwa masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie silne działanie tego środka jest wynikiem jego
androgennego charakteru , Znam ludzi którzy po tym dmuchają
sie jak kondony jak i znam takich ,którzy niedość tego że dobrze rosna to zyskują jeszcze troche dodatkowych kresek :)

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie i trochę filozofii.

Następny temat

Czy to prawda, ze tyle podrobek?

WHEY premium