SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myślicie o aptekarzu z TVN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3457
co myślicie o aptekarzu z TVN oraz o gościu który brał i
ćwiczył kickboxing



[email protected]

Pozdrawiam!!!SS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
osobiscie uwazam ze biorac pod uwage czysto merytoryczno, naukowa strone programu zdeterminowanego przez opinie ogolu spoleczenstwa ktore to w sposob ujednolicowny i nie obiektywny probowalo dowiesc pewnych tez, mozna dojsc do konkluzji iz zapatrywania pewnych jednostek nie odzwierciedlaja zachowan ktore zwyklismy przypisywac w chwilach zrywow niepodleglosciowo narodowych oraz ich wysublimowanych akcjach dywersyjnych, sa wystarczajaco efektywne aby oddac stan zagrozenia wybuchem nuklearnym.

I niech nikt sie mnie nie pyta co przez to chcialem powiedzec, bo nie mam pojecia=).

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Poszukaj inne posty. Bylo o tym juz sporo nie ma sie co rozpisywac w kolejnym
ps. Aptekarz to jak moze nie wiesz nasz kolega z forum KingKong.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty czego chcesz od aptekarza ? przynajmniej jeden koleś zachował się inteligentnie a nie ściemniał ludziom w baniak
dlatego został jak gdyby zdyskfalifikowany w dyskusji -
za mówienie prawdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
kiedy byla ta dyskusja w tvn?bedzie moze powtorka?

"Musisz być twardy,jak słoik musztardy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3410
Karlak - jak masz stałe łącze to zapodawaj na ftp - znajdziesz tam program TVN spakowany w kilku rarach - rozpakowka do avi i jedziesz z oglądaniem,
Dla mnie KingKong (aptekarz) był jak najbardziej spoko - tylko ten program był ustawiony - sterydy to śmierć, odżywki to śmierć, kulturystyka to śmierć, wszystko co związane z siłką to mierć!!!
Miałem wrażenie, że w tym całym towarzystwie jedynie KingKong wiedział co mówi i o co chodzi ze sterydami, siłką itd. bo reszta, wliczając doktorka pie****ła 3 po 3 aby tylko narobić krzyku i rabanu. Nie dali mu przedstawić obiektywnego stanowiska, a mamuśki były nie do przebicia - nie wiedziały o czym mówią, ale gadały że hohoho.
Wielkie dzięki dla forumowicza który umieścił TVN na ftp.

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli mówił tak jak jest to chyba miał dużo szczecia a jesli nie to ma chłopak pecha


niema to jak dobrze nalac kogos a zwłaszcza jesli jest sie bramkarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3410
P.S.
w związku z pytaniami o TVN na ftpie - podpowiadam:
na stronie głównej wybierz "FTP" (może działać z opóźnieniem) później folder "TMP" i "program z TVN" - dalej jest instrukcja, aaa - może chyba być problem z plikiem "tvn.r03" - ja ściągnąłem z folderu "rar 3 dobry" i działa OK

pozdro


a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!

Następny temat

Przeprosiny dla KINGKONGA

WHEY premium