SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam z tym zrobic??:(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
zaczołem cwiczyc na siłowni od ostatniego tygodnia marca... Moim celem jest super rzezba.. - podobaja mi sie sylwetki z menshealt.

Moj problem polega na tym ze mam z nieksztalcona klatke i nie wjem czy to pujdzie jakos zatuszowac... i czy to nie bedzie zle wygladac...


tu sa zdjecia:
http://img526.imageshack.us/img526/7516/img0081pz5.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/7852/img0064fe0.jpg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
witam pamietam ze jak mialem okolo 14 lat to wstydzilem sie z tym chodzic po plazy i poszedłem do lekarza- pediatry i powiedział mi ze mam zaczac sie podciagac biegac plywac i ze potem sie to zatuszuje

jak bede miec czas to wybiore sie do lekarza i napisze co mi powiedzial... ale chcialbym zeby mi powiedział ze moge cwiczyc bo bardzo lubie to robic, zaczołem nawet chodzic do pracy zeby zarobic na sprzet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
zacznij od solidnego rozciagania bo to wyglada na jakies przykurcze.
pol roku przemyslanego treningu z poprawnie wykonywanymi cwiczeniami i bedziesz wygladac lepiej. zamiast przejmowac sie tym poczytaj o diecie uloz jakas zmasuj sie i zapomnij narazie o suplach.
natomiast jesli sa to powazne dysproporcje (bo co mozna po takich zdjeciach stwierdzic na forum) to przejdz sie do lekarza-ortopedy po specjalistyczna porade i on cie napewno pouczy co powinienes robic.

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
moge co jakis czas umieszczac zdjecia np co miesiac?? zeby szło ocenic czy jest poprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
a cwiczenia wykonuje dobrze od tego czasu przibyło mi kilka cm w obwodzie i okolo 1kg masy...

a własnie zapomniałem powiedziec ze byłem bardzo chudy i mialem kurza klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5597
Siemka co miesiąc to nie umieszczaj fotek bo to zbyt krótki czas. Tak za pół roku to najprędzej zeby bylo naprawde widać tą róznice.
pzdr

pzdr zią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to wyglada na przykurcze miesnia piersiowego albo nienaturalne miejsce przyczepu miesni. probowales to rozciagac ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
mi sie wydaje zo to nie naturalne miejsce przyczepu miesnia... bo jeden ma troche inny kształt... i jest troche nizej.. tylko mi chodzi o to zeby to szło jakoś zatuszowac..bardzo zalezy mi na rzezbie
naciagac nie prubowałem


a co do diety to odzywiam sie zdrowo i jem tyle ile musze...
zresztom mam duzo kumli w klasie co pakuja to mówili ze rosne jak na drożdzach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
od kiedy zaczoł cwiczyc to w bicepsie mi poszło z 33,3 na 35,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10162
kiedy moge zaczynac a6w bo planuje od 1 czerwca tylko oceny wystawiom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
nie rozumiem po co powtarzasz everr?

A_gomez zrob tak jak ci napisalem a jesli chcesz cos wiecej to spytaj dyplomowanego lekarza bo tutaj raczej ci zaden nie doradzi. jesli masz powaznie znieksztalcona klate lub nieprawidlowe zaczepy to moze ci nawet odradzic treningi. jests poczatkujacy wiec narazie tego mozesz nie odczuwac ale jak zaczniesz bawic sie wiekszymi ciezarami. wg mnie lepiej sie przejsc i spytac (napewno nie zaszkodzi).
jesli nie to masuj sie i dopiero na nastepne wakacje pomysl o rzezbie jesli chcesz ta klate uformowac.
nie zapomnij ze efekty beda choc ograniczone w pewnym sensie i zdaj sprawe z tego ze w miesiac/2/3 tego wyraznie nie porawisz.
co do a6w mozesz robic nawet od jutra ale klaty od tego nie poprawisz

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
zle miejsce przyczepu miesni i nic z tym nie zrobisz. nie zmienisz jego polozenia

calkiem tego nie zatuszujesz ale czesciowo sie napewno da.

nie rob a6w

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różnią oba wyciskania "francuskie" ?

Następny temat

Rozpiska, trening 2x/tydzien DO OCENY

WHEY premium