SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam jesc.....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
co mam jesc zebym przytył nie moge juz od 2 miesiecy nic przytyc, a waze 72kg przy 182kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1094
Ile tego makaronu pwirdalać co i kiedy i dajcie odp na to !!!!!!!!
Witam was serdecznie po raz kolejny na wstepie bym chial powiedziec ze mam 177 wzrostu i waze 79-80 zalezy i przedstawić wam chiałbym moje posilki wiem ze ich niemożna nazwac jako diete dlatego zgłaszam sie z prośbą o zmienienie rzeczy waszym zdaniem w diecie na jakies rzeczy w przyzwoitych cena w domowym zarciu wiec zaczynam

Rano wstaje 7.05 jem mleczko z platkami mleczka gdzies z pol literka i plateczki chyba gdzies 40 gramikow
11.00- potem jem kanapki one sa roznie szyneczka ororeczek do tego jest gdzie z 4 plasterkow szynko i korem chleba 6 potem zalerzy jak przychodze o godz 13 jej makaron zalezy albo jajka 3 a potem obiad gdzies o 15-40 zalezy co jest nieraz schab nieraz kotlety nieraz zupasa sama!! nieraz chude miesko jakies to zaley od dnia nastepnie idem na trening o 17 przychodze gdzies 18.15 wwtedy zjadam 50 gram waflow ryzowych a za jakies 1 godzinke jajka badz makaron albo niekiedy banany potem koncz ejsc gdzies o 19-30 potem jem dopiero o godzinie gdzies 22 jem zalezy rybe sledzie wsoosie pomidorowym bialy ser zalezy od dnia nikeidy tunczyk zalezy jaki jest dzien badz kanapki z szynka albo z czyms

zwracam sie teraz z prosba zeby przjrzaly te jedzenie odoby co znaja sie na tym !!! z gorzy dziekuje i interesuje mnie to aby sie ulac brzucha w tluszcz tylkosie normalnie zmasowac zeby nie mial bebna !!

" Towar nie towar liczy sie wynik "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jedz duzo weglowodanow. W ten sposob bedziesz czescie glodny i bedzie ci latwiej zjesc cos znowu.
Przed snem odzywka gainer plus 30-50g oleju z oliwek . Musisz naprawde jesc wiecej niz dotyczczas-powodzenia

Moderator Honorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
uwzglednij spore ilosci ryzu piersi z kury i indyka niezapoinaj o sniadaniu ktore bedzie sie w wiekszosci skladac z weglowodorow i kolacji bialkowej
powodzenia


Pozdrawiam

" a może tak bez motta ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
dzieki za odpowiedz
A po za tym w jakich roduktach jest naj... weglowodanow.

master81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zboza pod kazda postacia (ryz chleb, itp)
Owoce np suszone - rodzynki

Moderator Honorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
A co powiecie na makaron bo ja go uwielbiam we wszystkich rodzajach.
A wy jaka diete stosujecie???

master81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
makaron tez jest bardzo dobry na mase i polecam sam jak sie przejem kaszami i ryzem to sie na makaroniki przezucam

Pozdrawiam
GG 668399
" kto pyta niebladzi ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Makaron to tez zboza (maka)

Moderator Honorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
powiesz że znowu cię atakuje BINIU ale się mylisz jeżeli chodzi o makaron (pszenica jest tak oczyszczona z błonnika i wielu składników mineralnych ,ohhh sorry ty chcesz z niego zrobic zawodnika SUMO wiec tak gainer przed snem z oliwą i makarony ,ja bym dorzucił trochę sosó takich zawiesistych żeby masa lepie szła )) .Pozdrawiam i zapraszam do czytania fachowej literatury kolego ))

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
>powiesz że znowu cię atakuje BINIU ale się mylisz jeżeli >chodzi o makaron (pszenica jest tak oczyszczona z błonnika >i wielu składników mineralnych ,ohhh sorry ty chcesz z >niego zrobic zawodnika SUMO wiec tak gainer przed snem z >oliwą i makarony ,ja bym dorzucił trochę sosó takich >zawiesistych żeby masa lepie szła ))

Kolego pocztaj pytanie, moja odpowiedz jest wlasnie na nie, nie jest to wyrwane z konteksu, jak probujesz to czynic, oczywiscie wszystko zalezy od celow, ale jesli pytajacy chce przytyc - nie tylko nabrac masy miesniowej, to niestety to jest najszybszy sposob. Moze jednak musisz siegnac do literatury

Moderator Honorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
dobra dzieki za odpowiedz jak jeszcze mozecie to powiedzcie jak mozna nabrac tej masy miesiniowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antykoncepcja

Następny temat

Pytanko ! :)

Wiecej