SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepsze ? SustaDrol vs Monster Pak a może cos innego ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1389
witam tak jak w temacie. jak myslicie co bedzie lepsze ? SustaDrol czy może Monster Pak ? byłbym wdzięczny za opinie tych którzy brali którys z wymienionych środków.jakie sa mozliwe skutki uboczne a jakie przyrosty itp. a moze jakies inne ph mozecie ewentualnie polecic najlepiej ze stronki Cyberka (suple....)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
za 350 zł to spokojnie ułożysz sobie już porządną dietke ułożysz. Kilo kuraka ok-15 zł to daje jakieś poł kg dziennie czyli 5 x100 gram czyli jakieś 100 gram białka czyli 1,5g na kg masy ciała przy wadze 70 kg.I 100 zł zostaje ci jeszcze na twarożki, jajka ryże itp. Ale z tym to do działu odżywianie najlepiej sie udaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
daj ankiete dzialu...
po profilu slabo

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1389
ankieta działu tzn ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1389
aa wiec tak:

1. WIEK: 18lat (18 i troche)
2. WAGA: uu 63kg
3. WZROST: 168m
4. WYMIARY:
-biceps: 35.5cm
-klatka: 98cm
-udo: 54cm
-talia: 78cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 19 miesięcy
6. DIETA: brak jak narazi...
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: winko stanox pharma i wczesniej ph thermolife
8. TRENING: duzo do pisania :)
9. CEL CYKLU:masa,sila
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ok 4 miesiecy
11. POZIOM BF%: ??
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczupły
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: NIE
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90kg
-martwy ciąg: ok. 110kg dawno nie sprawdzalem
-przysiad: nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
zapraszam do dzialu odzywianie
dieta to podstawa
dobry trening kilka dobrych miechow tak pociagnij jak nie lat i potem miej w glowie saa lub ph

ps. cos ty robil przez te 19 miechow??


Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-10-26 20:56:43

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1389
cwiczylem a co ?? a poza tym to nie pytałem o diete tylko o wybor pomiedzy tymi srodkami itp wiec kolego nie pomagasz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Jak ci pomagać w kwesti doboru pro hormonów jak ty 70 kg nie ważysz? Weź się za żarcie,pożądny trening no i może jak bardzo chcesz to mono do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1389
ku***a dobra zeby tu nikogo nie obrazic... wiec tak moje zdrowie moja sprawa ile waze itp chodzi mi tylko o opinie ludzi ktorzy mieli okazjie brac badz slyszec cos o tych srodkach wiec nie wyjezdzajcie mi tu o mojej wadze, diecie i ze mam zrec.. i chodzi mi o to ze nie mam czas na idealna diete, jesc systematycznie itd... czy tak trudno to pojac ? chodzi mi o te srodki anie o dite ludzie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Ja bym poleciał Superdrol+Trenadrol+Epi. Na odblok TT+ZMA

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nikt tu dla ciebie nie chce zle ...
kolego zawijaj sie czym predzej z tego dzialu...
raczej nikt ci nie pomoze w temacie saa lub ph

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winsrol po treningu

Następny temat

Jak jest z firmą Zambon Group.

WHEY premium