SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepiej wybrac ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Cze mam takie pytanko dysponuje suma ok 120zł i tak sie zastanawiem nad nastepujacym wyborem:czy lepiej zainwestowac w cykl "Dąbka"
czyw kreatyne np. multipowera.
Pisze w dopingu poniewaz w suplementacji nie kazdy moze kojazyc cykl "Dąbka".
Zgory dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
moze ktos jeszce sie wypowie na temat?:) bo ja wlasciwie rozwazam cykl dabka jako alternatywa dla kreatynki..

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539
lepiej w kratyne ....

loko

loko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
kreatynę

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Dzieki panowie
moze ktos jeszcze doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety nie podzielam zdania kolegów, że lepiej wybrać kreatynę niż Cykl Dąbka, a to z tego powodu, że stosowałem i jedno i drugie i moje uwagi są następujące:

Stosując kreatynę szybciej nabierasz na wadzę to fakt, ale jest to wynikiem zatrzymania wody w twoim organiźmie, po odstawieniu kreatyny nagromadzona woda szybciutko z Ciebie uchodzi.

Natomiast cykl Dąbka zapewnia trwałe przyrosty masy mięśniowej, może nie jakieś niesamowite kg masy ale na pewno od 3 do 5 kg na jednym cyklu zrobisz a biorąc pod uwagę, że nie zgubisz tych kg, Cykl Dąbka wydaje się być alternatywą korzystniejszą!

A tak na marginesie to szkoda, że musisz wybierac między jednym i drugim, bo obydwie te formy suplementacji nie wykluczają się a wręcz są wskazane aby je ze sobą łączyć w logicznym ciągu co zagwarantowało by Ci ciągłe przyrosty w długim okresie czasu.

Narka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
dzieki Ghost bardzo konkretna odpowiedz dajaca sporo do myslenia
p.s wiem ze najlepiej jest polaczyc pare srodkow ale na to trzeba miec fundusze.
Ghost i jeszcze jedno pytanie testowales "cykl Dąbka" na sobie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No oczywiście, że testowałem inaczej bym nie pisał jakiś pierdół zasłyszanych tu i tam.
Cykl ten przeprowadziłem, już dwa razy tzn. Cykl 1 i Cykl 2 po dwa razy czyli w sumie 4 cykle.

Za pierwszym razem efekty były oszałamiające, przybyło mi 8kg masy (nie mylić z mięsniami ) i siła na ławie skoczyła o 20kg!

Za drugim razem podszedłem już bardziej profesjonalnie do tematu i zrobiłem te cykliki w połączeniu z dietką. Efekt: 3kg suchego mięśnia!!! i następne 20kg na ławce.
Na mnie szczególnie dobrze zadziałała Cocarboxylasa z Vit.B12, super uczucie napompowania mięśni w czasie treningu.
Dlatego polecam ten cykl jako jedną z alternatyw zdrowej suplementacji przynoszącej wymierne efekty.

Narka.




Zmieniony przez - Ghost! w dniu 2002-08-13 11:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Ghost jeszcze raz dzieki
Ja mam zamiar sie zdecydowac na pierwsza czesc cyklu w polaczeniu z dietka dobra.
wyniki miales super w tym cylku i w sile i w masie.
Bo te 20kg. na lawie to naprawde jak z najlepszego snu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
A i jeszcze takie pytanko na jaki czas rozlozyles I czesc cyklu ?
No i jakie efekty byly po I polowie cyklu bo to mie najbardziej ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ale cyklu Dąbka nie zrobisz za 120 zł,a taki był sens tych odpowiedzi.

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
pierwsza polowe tego cyklu zrobie spokojnie za 120 zł no moze 140 to max bedzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W kwestii TAPERINGU

Następny temat

niebieskie kapsulki

WHEY premium