SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest dla bokserów???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc mam 21 lat, trenuje boks mam 188cm wzrostu i waze 84kg. chce jakies koksy zarówno na mase jak i na szybkosc, sile i dynamike. co wy mi radzicie?? nie chce miec miesni napompowanych woda lecz czysta mase miesniowa ktora zostanie takze po kuracji. boje sie, bo u wielu znajomych cala masa spadla po odstawieniu koksow. co radzicie?? najchetniej bym stosowal kuracje pod nadzorem jakiegos lekarza sportowego... ale to juz inna bajka. dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to powidzcie mi jeszcze jakie do tego oslony, (czy sa wogole potrzebne podczas pierwszego cyklu) i jakie skutki uboczne moga mnie czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
winstrol, propionat, halotestin, deka, priomo.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
7 amp deki 100-200-200-200-200-200-200-100 Wydaje mi sie że to dobry sposób na początek. Po cyklu clomid. Ale poczekaj jeszcze na speców, oni ci powiedzą dokładnie co i jak

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS.: Pieniadze nie graja roli, chce to co najlepsze. nie mam zamiaru oszczedzac na swoim zdrowiu!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
W takim razie proponuje dece + primo + wino


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
trudno jest polemizować z takim ekspertem jak borsuk ale mam pytanie: nie lepiej było by zacząć od cyklu z samej deci, zobaczyć jak organizm reaguje a potem najwyżej dobrać bardziej złożony cykl?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
A ja się z wami nie zgodzę - po dece nie uzyska efektów których chce, deca jest dobra dla kulturystów, sam jako sportowiec walki uważam, że nie jest to dobry wybór szczególnie na początek, raczej zapodałbym witstrol + testosteron, może być prolongatum - na początek to całkiem niezły zestaw, waga się specjalnie nie ruszy ale siła i dynamika pójdzie ładnie, agresja i wytrzymałość też powinny.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Lepszy bylby propionat


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
borsuk jak bys ulozyl cykl z 10 deca 200mg, 10 winka i 15 primo

Pozdrawiam
Lucas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to co w koncu radzicie? i jaki moga byc skutki uboczne tych koksów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
Słuchaj Gochana- on tu jest masterem . Co do testki to też jestem za propionatem choć mogę powiedzieć, że agresja rośnie po tym zawsze w najmniej odpowiednich momentach, niestety .

Peace Love &

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strydy na wytrzymałość

Następny temat

metanabol... kiedy zaczac ?

WHEY premium