SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co ja zrobiłem :(((((((((((((((((((

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupiłem gryf w sobote a teraz wrociłem ze sklepu z talerzami, z zamałymi dziurkami:((((, oddam spowroten ten ***..y gryf
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale w tokarni nieraz nie malują farbą i trzeba wszystko myć drutem do garnków, ja np. miałem tak bo w odlewni żeliwa nie mieli tej farbki

Can U feel that pain in my ass??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
spróbuj wymienić a jak nie to masz pecha i bedziesz musiał powiększyć otwory w talerzach

--==Pozdrawiam==--

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
o staryyyy ja kiedys suwmiarką zmierzyłem i pomyliłem się o jakieś 0,4 mm. Siedziałem z pilnikiem z 4 godziny. To był lepszy trening niż tydzień na siłowni. Szczególnie trening cierpliwości :) Nawet nie zdawałem sobie sprawy że tak mała różnica wymaga aż taki dużo pracy. Na dodatek gryf nie jest idealnie okrągły i te wycinane przeze mnie dziury też. I pasują tylko w jednej pozycji :)

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslałem nad poszerzeniem ale raczej oddam gryf, jeszcze nie wiem czy przyjmą spowrotem, kupiłem go w supermarkecie, jutro sie zapytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
nie ma problemu- kazdy tokarz tanio to zrobi- nie lam sie- gryfy a`la MAKRO sa zawsze za grube- zapamietaj sobie.

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciej a ile talerzy piłowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
2 talerze takie po 5 kg na szczęście. Bo akurat dokupiłem sobie takie talerze do tego co juz miałem. No i okazały się były za ciasne....

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 458
Tylko tokarz, lepiej sie nie zabierac za to z pilnikiem jezeli nie chce sie zniaszczyc talerzy czy gryfu, ja niedawno kupilem pas, a raczej mama mi kupila i byl za duzy, pelnil raczej role ozdobna, a nizeli ochronna, zanioslem do kaletnika i przerobil go, przesunal mi klamre troche, prawie wcale tego nie widac, mozna powiedziec, ze wyglada jak fabrycznie robiony, takze jezeli nawet nie wymienia ci w sklepie tego gryfu, nie lam sie, a talerze mozesz dokupic dorabiane, ja takie kupuje i musze powiedziec, ze fachura to robi sa poprostu wypasiaste, a przy tym zaoszczedzam na kazdym conajmniej ze 60% wartosci.

Z poważaniem Underground Warrior.

Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja przez 4 godziny zniszczyłem 0,4 mm stali :) raczej trudno "zniszczyć" talerze pilnikiem ręcznym

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
z dziurkami zawsze jest problem

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko! Ja to sobie kupiłem gryf w supermarkecie i talerze również i ni mom probliema
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening mięśni brzucha

Następny temat

Co to jest sog?

Wiecej