SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do oddawania krwi [pytanie]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
wybieram się oddać krew tylko jest jedno małe pytanie, ostatnio oddawałem to, w chwile po oddaniu wiadomo trzeba swoje odsiedzieć, ew. odleżeć jak się słabo czuje, ja tego nie miałem od razu po oddaniu nie mogłem usiedzieć, ale nie o to chodzi. Oddać zamierzam w piątek, ale w piątek również zamierzam wypić troche, czy da się pogodzić to i to? Ostatnim razem słaby nieco byłem, ale nie czułem jakoś tego specjalnie czułem się lekko osłabiony
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Dzień w którym oddajesz krew powinien być dniem wolnym, wolnym od wszystkiego...

...na upartego mógłbyś nawet biec maraton - tylko po co? Pozwól się organizmowi zregenerować i wrócić na spokojnie do stanu wyjściowego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
Że powinien to wiem, ale chodzi mi o to czy nic mi nie będzie, i czy to będzie mieć jakiś wpływ, po oddaniu przespałbym się z 2h i poszedł w tany wieczorem od oddania do wieczoru(momentu, w którym wyjdę minie jakieś 7-9h)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Z pewnością nie umrzesz...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
Ok, w takim razie dojdzie nie całe 0,5L do magazynu :), a przy okazji zapytam o książeczkę honorowego krwiodawcy, po co mi ona bo dostałem ją ostatnio mam raz już podbitą, wziąć ją ze sobą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Po oddaniu krwi bedziesz oslabiony i zmęczony. Bedziesz musial solidne odpocząć, i solidnie jeść. Nie pobiorą ci ilosci ktora by ci zagrazala. Zakup w aptece żelazo i kwas foliowy (dawki żelaza uzgodnij lepiej z lekarzem albo farmaceutą).

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-04-16 02:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
i się nei martw że kupa będzie czarna ... w czekoladzie tez jest żelazo ... kwas foliowy w zielonych warzywach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rumience

Następny temat

Kłopot z lędzwią

WHEY premium