SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej po redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
Witam
pytanie w temacie powinno być raczej czy dalej redukować czy iśc na masę?

na siłowni ćwiczę 6 mc głownie obwodowo plus bieżnia z wagi 89 kg już spadłem na 79 przy wzroście 172 cm i zastanawiam się co dalej
wagowo czuję się już dobrze jedynie może jeszcze trochę brzuch ale ogólnie jest OK
chciałbym teraz zacząć budować masę mięśniowa i zastanawiam się jakie suple do tego dorzucić
do tej pory wybrałem 2 kreatyny , (pierwszy cykl na OLIMP CREATINE XPLODE 500g drugi CREATINE MICRONIZED MONO ) W DRUGIM CYKLU DO KREATYNY DORZUCIŁEM BET ALANINE I ZMA. przy każdym cyklu posiadałem białko

aktualnie posiadam białko izolata i chciałbym coś jeszcze dorzucić
procent tkanki tłuszczowej u mnie to około 19-20 % (według kalkulatorów online)
co możecie mi doradzić
dzięki :)




Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 13:27:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chociaż trzeba przyznać, że niektórym określenie konkretnego wagowego celu daje motywację do cięższej pracy. W przypadku odchudzania aspekty psychologiczne są niezwykle ważne.

Mnie np. motywuje to, że ćwiczę w bluzie i efekt pracy zobaczę dopiero za 6-8 tygodni. Wówczas wieje taka nutka tajemnicy i daję z siebie wszystko, by postępy były spektakularne. No i czas leci szybciej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
19-20% to trochę za dużo jak na masowanie, daj fotki do oceny,6 miesięcy i już 2 cykle kreatynowe zrobiłeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
wrzuciłem zdjęcia
co do wagi naprawdę się już dobrze czuję przy tej wadze.
chciałbym coś rozbudować mięśnie żeby było je lepiej widać
zrobiłem cykl kreatynowy 2 razy.. nie wiem dokładnie ale słyszałem że niektórzy jadą cały czas na kreatynie








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ewidentnie redukcja, nie ma co nawet myśleć o masowaniu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
hm.. myślałem że juz ok..
bo wagowo dobrze sie czuję i każdy mi mówi że już jest ok. a wiedz ile tak jeszcze kilo mniej ?

a wiedz co dalej co dorzucić do suplementów dalej kreatyna + beta lamina + białko ?



Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 14:48:38

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 15:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Redukuj bo masz tej tkanki tłuszczowej sporo, a jak wejdziesz na nadwyżkę kaloryczną to podleje Cię jeszcze bardziej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
redukuj, ile kg to ci nikt nie powie, lustro potem wszystko wyjaśni i suplementami sie nie sugeruj bo to tylko malutki dodatek w calym tym swiecie, najwazniejsza to dieta i trening. Bialko typowo jako uzupełnienie według braków w diecie.


Zmieniony przez - zialon w dniu 2018-05-14 15:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Redukcja.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
Ok Dzięki , może faktycznie macie rację żeby jeszcze spalić ten tłuszcz. ogólnie czuje się w takiej wadze bardzo dobrze a powiedzcie mi bo jestem jeszcze zielony w tym temacie. wiem żeby budować mięśnie i spalać tłuszcz trzeba być na takim poziomie zapotrzebowania kalorycznego aby nie było za dużo i za mało.. ale czy są jakieś suplementy które np pomogą w tym
plan na ten mc jest taki że do białka dorzucę betalanine i kreatynę znowu ..
nie chce być szczupły.. jak model z wyrzeźbionymi mięśniami, chce rozbudować mięśnie


Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-15 09:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Nie musisz być modelem ale sylwetka z zarysowanymi mięśniami jest po prostu estetyczna i jak bf jest na przyzwoitym poziomie.
Rekomp można uzyskać jeśli będziesz w okolicach zapotrzebowania lub rotował ale trzeba liczyć, że przyrost masy mięśniowej będzie powolny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
no właśnie a wiedz lepiej dalej tylko redukcja , 2/3 kg i dopiero budowa mięśni może i tak będzie nawet szybciej


Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-15 09:56:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redu czy masa.

Następny temat

Powrót na siłownię i co dalej?

WHEY premium