SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

co dalej po redukcji

Wysłana -
Witam
pytanie w temacie powinno być raczej czy dalej redukować czy iśc na masę?

na siłowni ćwiczę 6 mc głownie obwodowo plus bieżnia z wagi 89 kg już spadłem na 79 przy wzroście 172 cm i zastanawiam się co dalej
wagowo czuję się już dobrze jedynie może jeszcze trochę brzuch ale ogólnie jest OK
chciałbym teraz zacząć budować masę mięśniowa i zastanawiam się jakie suple do tego dorzucić
do tej pory wybrałem 2 kreatyny , (pierwszy cykl na OLIMP CREATINE XPLODE 500g drugi CREATINE MICRONIZED MONO ) W DRUGIM CYKLU DO KREATYNY DORZUCIŁEM BET ALANINE I ZMA. przy każdym cyklu posiadałem białko

aktualnie posiadam białko izolata i chciałbym coś jeszcze dorzucić
procent tkanki tłuszczowej u mnie to około 19-20 % (według kalkulatorów online)
co możecie mi doradzić
dzięki :)

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 13:27:37

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
19-20% to trochę za dużo jak na masowanie, daj fotki do oceny,6 miesięcy i już 2 cykle kreatynowe zrobiłeś.
Wysłana -
wrzuciłem zdjęcia
co do wagi naprawdę się już dobrze czuję przy tej wadze.
chciałbym coś rozbudować mięśnie żeby było je lepiej widać
zrobiłem cykl kreatynowy 2 razy.. nie wiem dokładnie ale słyszałem że niektórzy jadą cały czas na kreatynie

Wysłana -
Ewidentnie redukcja, nie ma co nawet myśleć o masowaniu.
Wysłana -
hm.. myślałem że juz ok..
bo wagowo dobrze sie czuję i każdy mi mówi że już jest ok. a wiedz ile tak jeszcze kilo mniej ?

a wiedz co dalej co dorzucić do suplementów dalej kreatyna + beta lamina + białko ?

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 14:48:38

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-14 15:13:11
Wysłana -
Redukuj bo masz tej tkanki tłuszczowej sporo, a jak wejdziesz na nadwyżkę kaloryczną to podleje Cię jeszcze bardziej.
Wysłana -
redukuj, ile kg to ci nikt nie powie, lustro potem wszystko wyjaśni i suplementami sie nie sugeruj bo to tylko malutki dodatek w calym tym swiecie, najwazniejsza to dieta i trening. Bialko typowo jako uzupełnienie według braków w diecie.

Zmieniony przez - zialon w dniu 2018-05-14 15:50:26
Wysłana -
Redukcja.
Wysłana -
Ok Dzięki , może faktycznie macie rację żeby jeszcze spalić ten tłuszcz. ogólnie czuje się w takiej wadze bardzo dobrze a powiedzcie mi bo jestem jeszcze zielony w tym temacie. wiem żeby budować mięśnie i spalać tłuszcz trzeba być na takim poziomie zapotrzebowania kalorycznego aby nie było za dużo i za mało.. ale czy są jakieś suplementy które np pomogą w tym
plan na ten mc jest taki że do białka dorzucę betalanine i kreatynę znowu ..
nie chce być szczupły.. jak model z wyrzeźbionymi mięśniami, chce rozbudować mięśnie

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-15 09:46:06
Wysłana -
Nie musisz być modelem ale sylwetka z zarysowanymi mięśniami jest po prostu estetyczna i jak bf jest na przyzwoitym poziomie.
Rekomp można uzyskać jeśli będziesz w okolicach zapotrzebowania lub rotował ale trzeba liczyć, że przyrost masy mięśniowej będzie powolny.
Wysłana -
no właśnie a wiedz lepiej dalej tylko redukcja , 2/3 kg i dopiero budowa mięśni może i tak będzie nawet szybciej

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-15 09:56:50
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź