SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

co dalej po redukcji

Wysłana -
ok dzięki za rady .. postanowiłem że masę dopiero na jesieni będę robił. teraz cel 5 kg mniej do końca wakacji z supli kreatyna białko i beta alanina

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-16 09:59:03

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-16 09:59:21
Wysłana -
Do końca wakacji to conajmniej te 10-15kg powinno spaśc
Wysłana -
Ani celu nie nalezy okreslac w kg, ani cykli planować z kalendarzem. Jedynym wyznacznikiem jest tu bf.
Wysłana -
Do tego czasu dałem sobie czas. Ostatnie 2 Mc ciężko było już zrzucić. W porównaniu z pierwszym miesiącem. Myślę że 5 kg będzie ok i wtedy dopiero sprawdzę poziom tkanki tłuszczowej. Dla mnie to nie wyścig.. Wolę powoli ale dokładnie
Wysłana -
nie sugeruj sie ze 5kg i bedzie ok bo 5kg to moze spasc z ciebie wody albo bog wie czego, a obwody pokażą minimalny spadek, a u ciebie jest dosc sporo do zbicia. Sugeruj sie lustrem,obwodami i bf.

Zmieniony przez - zialon w dniu 2018-05-16 13:02:57
Wysłana -
Hubertus84
Do tego czasu dałem sobie czas. Ostatnie 2 Mc ciężko było już zrzucić. W porównaniu z pierwszym miesiącem. Myślę że 5 kg będzie ok i wtedy dopiero sprawdzę poziom tkanki tłuszczowej. Dla mnie to nie wyścig.. Wolę powoli ale dokładnie

To taki sport, w którym nie ma nic szybko to sprawa metodycznego podejścia i cierpliwości.
Wysłana -
Chociaż trzeba przyznać, że niektórym określenie konkretnego wagowego celu daje motywację do cięższej pracy. W przypadku odchudzania aspekty psychologiczne są niezwykle ważne.

Mnie np. motywuje to, że ćwiczę w bluzie i efekt pracy zobaczę dopiero za 6-8 tygodni. Wówczas wieje taka nutka tajemnicy i daję z siebie wszystko, by postępy były spektakularne. No i czas leci szybciej.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź