SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej po redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
ok dzięki za rady .. postanowiłem że masę dopiero na jesieni będę robił. teraz cel 5 kg mniej do końca wakacji z supli kreatyna białko i beta alanina



Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-16 09:59:03

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-05-16 09:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Do końca wakacji to conajmniej te 10-15kg powinno spaśc

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ani celu nie nalezy okreslac w kg, ani cykli planować z kalendarzem. Jedynym wyznacznikiem jest tu bf.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
Do tego czasu dałem sobie czas. Ostatnie 2 Mc ciężko było już zrzucić. W porównaniu z pierwszym miesiącem. Myślę że 5 kg będzie ok i wtedy dopiero sprawdzę poziom tkanki tłuszczowej. Dla mnie to nie wyścig.. Wolę powoli ale dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
nie sugeruj sie ze 5kg i bedzie ok bo 5kg to moze spasc z ciebie wody albo bog wie czego, a obwody pokażą minimalny spadek, a u ciebie jest dosc sporo do zbicia. Sugeruj sie lustrem,obwodami i bf.


Zmieniony przez - zialon w dniu 2018-05-16 13:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Hubertus84
Do tego czasu dałem sobie czas. Ostatnie 2 Mc ciężko było już zrzucić. W porównaniu z pierwszym miesiącem. Myślę że 5 kg będzie ok i wtedy dopiero sprawdzę poziom tkanki tłuszczowej. Dla mnie to nie wyścig.. Wolę powoli ale dokładnie


To taki sport, w którym nie ma nic szybko to sprawa metodycznego podejścia i cierpliwości.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chociaż trzeba przyznać, że niektórym określenie konkretnego wagowego celu daje motywację do cięższej pracy. W przypadku odchudzania aspekty psychologiczne są niezwykle ważne.

Mnie np. motywuje to, że ćwiczę w bluzie i efekt pracy zobaczę dopiero za 6-8 tygodni. Wówczas wieje taka nutka tajemnicy i daję z siebie wszystko, by postępy były spektakularne. No i czas leci szybciej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redu czy masa.

Następny temat

Powrót na siłownię i co dalej?

WHEY premium