SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co by teraz wziąść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam44w łapie i120 w klacie wyciskam 140 przy wadze 94 kg planuje kolejny cykl na marzec i nie wiem co wziąść bralem juz deke , metanabol , omnadren.prosze starych koksiarzy o pomoc chcialbym miec 5o w lapie i wyciskac230 . wiem ze nie osiagne tego od razu ale chce jak najszybciej.słyszałem ze parabolan jest silny ale nie wiem nic wiecej .kumpel mi tez mówił o jakimś SUPER CYKLU witaminowym który był na stronie SFD ale nie moge go znalezc

lysy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proponuje Hormon wzrostu moj kumpel brał i jest przetestowane "homotropina" w ciągu tyg przybrał 18kg 1 ampułka ok 650 zł cykl to 2 ampułki po 3 godz juz były efekty(pieczenie skóry ,uczucie jakby Cie miało rozerwac)Testowane nie sciema występuje rozstępy

KULA44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ciągu tygodnia przybrał 18 kg? HEHEHEHEHHEHEEHE )))))))) A może to nie było homotropina (nawiasem mówiąc co to w ogóle za nazwa??? )) tylko homo(genizowany) serek? Wziął dwie ampułki powiadasz....silne s****ysyństwo DDDDDDDDDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sekator,przy twoich wymiarach to wcale sie nie dziwie,ze musisz jesc serek homogenizowany.

KULA44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mają moje wymiary do rzeczy młotku (poza tym z tego co widzę, to nie zauważyłem, żebyś był większy)? Weź lepiej sobie "homotropinkę", może na mózg ci pomoże, i nie ******l więcej takich głupot. Chyba ktoś ci za to płaci, bo nie wierzę, że można samemu z siebie takie bzdety wymyślać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KULA ale głupoty ******lisz!

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kula44,

Nie jestesmy chlopakami z twojego osiedla, ktorzy lykaja takie "opowiesci". Jak bedziesz to ciagnal, to cie tu nie polubia.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry ale to nie były moje słowa i ja tego nie wymysliłem nie bede kablował ale to był kumpel
Pozdrawiam NAra i juz tego nie komentujcie ale ja tez w to nie wieze i miejsza z tym

KULA44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moderator gdzie jestes -tekie odpowiedzi albo kasowac albo do dzialu humor)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Kurde moze i ja sie w koncu tutaj czego dowiem ?!!@?#@$#@!$?? Kula co to jest to "homotropina" ? :)

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie polecam parabolanu - zbyt dużo podróbek. Jeśli zależy
ci na szybkich efektach, to potrzebujesz dobrego, długotrwałego estru testosteronu jakim jest naprzykład
enanthat (testosteronum prolongatum) oraz srodka silnie anabolicznego mniej androgennego. Można używać naprzykład
popularnej składanki (sam brałem najwięcej 2 środki na raz
ale znam dość dobrze środowisko wyczynowych atletów szczególnie ciężarowców i zapaśników)
przez cały cykl SAA zażywa się testosteron i deca-durabolin
a do tego wchodzi naprzemiennie anapolon50 - zamieniasz
potem na metanabol i na koniec na winstrol-depot. Nie wiem
jakie dawki masz na myśli, nie wiem ile brałeś wcześniej.
Ja jestem zapaśnikiem, nie kulturystą, więc prezentuję wyższy poziom niż to wynika z rezultatów siłowych. (dlatego
tylko 170 pcham na ławce, mam 18 lat)
Jednakże powtarzam : nie wiem jakie masz cele. Powiedz coś więcej.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki.

Następny temat

ceny

Wiecej