SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś nie tak z metą?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kingkong z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2510
Witam !
nie wiedziałem gdzie sie zgłośić to wpadłem na wasze forum, mam kilka pytań. Wziąłem 120 tab. ruskiego mietka no i...
Spodziewałem się troche innych efektów, wprawdzie troszeczkę urosłem :) ale na każdym treningu moje mięśnie "puchły" bo zdaje mi się zatrzymywały wodę, wyglądałem niewiarygodnie wielki. Po treningu woda schodziła i jak przed treningiem wyglądałem, nie wiem czy tak miało być czy może źle brałem (3-4-5-4)?
Za miesiąc chciałbym znowu coś wziąć, nie wiem co by było dobre po metce...?

Z góry dziękuje
POZDRO

pozdro

"... trzeba być prawdziwym, nie stać z kłamstwem na ustach aby móc patrzeć w oczy i nie wstydzić się odbicia z lustra..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
do dzialu doping

TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
trzebabylo sie wpierw wszystkiego dowiedziec a potem brac
a to ze sie napompowales to krew do miesni poszla a nie woda


Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Heh a tak wogole to trzabylo jesc jakies posilki a nie sama mete.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2510
No tak krew pewnie też ale 2 l wody też gdzieś musiały wejść, które wypijałem.

A jeśli chodzi o jedzenie to wcinałem jak głupi - przytyłem z 3 kg.

Pozdrofka

"... trzeba być prawdziwym, nie stać z kłamstwem na ustach aby móc patrzeć w oczy i nie wstydzić się odbicia z lustra..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
3 kg po mecie 120 tab to bardzo malo przytyles ,doliczajacte 2 litry wody jakie wypijaszna treningu i potem sie wazysz to powiem ci ze chyba podrube kupiles.
a z tym cyklem za miesiac sie wstrzymaj nie ma sensu.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli wziales 120tab metki na pierwszym cyklu i "urosłeś" 3kg to.. prawie wcale nie urosles:) Bardzo mozliwe, ze to co przytyles to jedynie wynik normalnej wysokokalorycznej diety.
Jak juz zrobiles ten blad i zaczales sie bawic w koxowanie to powinienes troche wiecej o tym poczytac (duzo mozesz sie dowiedziec chociazby ze strony producenta). Poza tym jesli juz musisz koxowac dalej to proponuje dac sobie spokoj na co najmniej 3-4 miesiace. Pamietaj jednak ze kazdy cykl bedzie teraz musial byc mocniejszy od poprzedniego ... bo tak juz jest ze sterydami. Daj sobie spokoj poki jeszcze mozesz. Kulturystyka to sport dla ludzi cierpliwych..

Kulturystyka i trojboj silowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2510
Może i mało ale myśle że to nie była podróba... :)
W sumie spodziewałem się czegoś więcej, ale 3 kilo nie leży na drodze szkoda tylko że kosztem zdrowia...

Aha i mam pytanie... :
Qmpel nie koksował nic, i strasznie mu cisnienie skoczyło. Możliwe po kreatynce??? pare razy brał... Byłbym wdzięczny :)

POZDRO
maykel

"... trzeba być prawdziwym, nie stać z kłamstwem na ustach aby móc patrzeć w oczy i nie wstydzić się odbicia z lustra..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec z Omka!

Następny temat

Testpsteron,nandrolon.

WHEY premium