SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na stawy - galaretka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 414




nie wiem czy trzeba przedstawiać ten przepis ale warto zaznaczyć, ze jest dobre.
Wiec z pozostałości po rosole mozna zrobić wiele. a dokladniej mi wyszlo 5 galaretek. jajko na twardo kroimy w plastry ukladamy plaster na dno, skubiemy kure do środka miski, szklanki, czy czego tam chcecie z pozostalosci warzyw z rosołku wkroilem marchewke chodz reszta wloszczyzy tez by ladnie pasowala. rosół zmieszałem z żelatyna zalałem naczynia i do lodowki po ostygnieciu. galaretke z kur wielu jada sie z cytrynka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5033
Mi sie wydaje że takie przepisy to na chrzciny u cioci a nie do tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
według mnie nic nowego ale ok pomysł podaj jeszcze w jakich proporcjach dajesz ż↨elatyny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
galaretke se mozesz owocowa spizgac a to co wytworzyles to sie galart nazywa :DD. ew. zimne nóżki.

Zmieniony przez - dave-x w dniu 2009-04-28 20:21:42

~:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Resztki po rosole? To jakas dieta ultra ekonomiczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
resztki po rosole to mięso więc nie taka zła :)
ta "galaretka" nawet spoko jest, mamusia czasami robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budyń nie tylko na śniadanie.

Następny temat

Grillowane cycki z kuraka po malezyjsku by Jac0

WHEY premium