SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś kontaktowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Zawsze uwielbiałem walke full kontakt, czulem dopiero swoją moc gdy z gościem byłem przy parterze i tam potrafiłem mieć nieziemski uscisk jak i spięcie ciała.
Jestem ekto ktory ma fioła na punkcie swojego wygląda, tak więc żadne skakanie, latanie jak w karate czy też tkd mi nie odpowiada. Szukam sztuki walki w której nie bede musial latac i skakac jak pajac lecz wykazać się swoją siłą gdy już chwycę przeciwnika, a jednoczenie móc budować masę

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Czy "latanie" nie odpowiada ci także w formie biernej (judo, zapasy etc.)?

To co zostaje , położyć się i leżeć ?
Nie, bo odleżyny się porobią Zahibernować sie jedynie.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2011-08-20 17:23:55

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
W każdej SW możesz się wykazać siłą. I w każdej możesz budować masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Skakanie, latanie... dobre sobie. Istnieją zarówno sekcje karate jak i Taekwondo (ITF) nastawione na full kontakt gdzie ładnie by Ci wybili z głowy takie komentarze. A jak Ci walka w stójce nie pasuje to idź na zapasy. Tam Ci pokażą, że to co miałeś za "nieziemski uścisk" nawet nie podpada pod średnią. I weź pod uwagę, że trening jakiejkolwiek sztuki czy sportu walki w rozsądnej sekcji wiąże się z wielkim wysiłkiem, a co za tym idzie wydatkiem kalorycznym i na pewno utrudnia zdobywanie masy. Jak naprawdę masz fioła na punkcie wyglądu to się lepiej zastanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jak ci zniszcza nos to bedziesz mial po wygladzie;dd nawet na bjj czy zapasach
A z ta moca mnie zniszczyles;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a mnie spięciem ciała

masę bedzie ci ciężko zbudować, a nawet utrzymać bez profi rozpiski ściśle pod daną sztukę walki. to nie kulturystyka.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2011-08-04 11:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
weź pod uwagę, że trening jakiejkolwiek sztuki czy sportu walki w rozsądnej sekcji wiąże się z wielkim wysiłkiem, a co za tym idzie wydatkiem kalorycznym i na pewno utrudnia zdobywanie masy. Jak naprawdę masz fioła na punkcie wyglądu to się lepiej zastanów.to chyba sobie dam siana z tym, bo bardzo ciężko mi o każde przyrosty codziennie ładuje w siebie 4k kcal, odpowiednio się regneruje, nie robie dodatkowo wiecej czynności tylko po to by łapać upragnioną masę. Myślałem że jak bym ograniczył siłkę z 3 na 2 w tyg i dodał 2x w tyg powiedzmy zapasy to będę miał z tego tylko i wyłącznie korzyści masowe.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2332
to chyba sobie dam siana z tym
No, męska decyzja

narasimham adim śaranam prapadye

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
No raczej nie męska... wyglądem to się raczej kobitki przejmują. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
mysle ze jestes w stanie zdobywac mase i trenowac SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3197
wykazałeś się już swoim zapytaniem, a zbudować to możesz tylko zażenowanie i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam sztuki walki w której nie bede musial latac i skakac jak pajac lecz wykazać się swoją siłą gdy już chwycę przeciwnika

idź na BJJ i poproś jakiegoś purpurowego 70kilowca o sparing, tak sie wykażesz tą swoją siłą że hoho

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-08-04 20:19:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból palca przy uderzeniu

Następny temat

boks vs muay thai

WHEY premium