SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clown się zabiera za ćwiczenia- metoda Lafaya

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Dzięki za linka. Czyli będę trenował spokojnie,krok po kroku podbijając wyniki jeżeli poczuję, że dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
13.01.2012
Rozgrzewka 10 min
Trening właściwy 1h 20 min
Rozciąganie 30 min
B = 10/9/6
A5 = 9/9/8
A2 = 7/7/8
D = 22
C1 = 9/8/4
E1 = 14/14/14
F = 18/18/18
G = 17/17/17 ( 2 sec spięcia )
K2 = 12/12/12 (90 cm)

Chciałem na koniec tygodnia w każdym ćwiczeniu i serii podbić wynik ale się nie udało. C1 tragedia w ostatnim podejściu. Po czwartym powtórzeniu kompletnie opadłem z sił.
Po ćw F musiałem sobie zrobić niestety ponad 5 min przerwy. Kondycyjnie nie dałem rady. Podejrzewam, że jakbym w E1 robił 2 min przerwy przy zmianie nogi to bym nie miał takich problemów. Ale wolę porządnie się wypocić. Może dzięki temu szybciej sadło zejdzie ;)

Jeszcze mam pytanie co do ćwiczenia D. Wykonuje je szybko i nie wiem czy nie za szybko. Może powinienem wykonywać je wolniej dzięki czemu zrobię mniej powtórzeń ale bardziej wymęczę ręce. Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
13.01.2012
Rozgrzewka 10 min
Trening właściwy 1h 20 min
Rozciąganie 30 min
B = 10/9/6
A5 = 9/9/8
A2 = 7/7/8
D = 22
C1 = 9/8/4
E1 = 14/14/14
F = 18/18/18
G = 17/17/17 ( 2 sec spięcia )
K2 = 12/12/12 (90 cm)

Chciałem na koniec tygodnia w każdym ćwiczeniu i serii podbić wynik ale się nie udało. C1 tragedia w ostatnim podejściu. Po czwartym powtórzeniu kompletnie opadłem z sił.
Po ćw F musiałem sobie zrobić niestety ponad 5 min przerwy. Kondycyjnie nie dałem rady. Podejrzewam, że jakbym w E1 robił 2 min przerwy przy zmianie nogi to bym nie miał takich problemów. Ale wolę porządnie się wypocić. Może dzięki temu szybciej sadło zejdzie ;)

Jeszcze mam pytanie co do ćwiczenia D. Wykonuje je szybko i nie wiem czy nie za szybko. Może powinienem wykonywać je wolniej dzięki czemu zrobię mniej powtórzeń ale bardziej wymęczę ręce. Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Siemanko wgl to 1 raz widzę ten dziennik, mimo iż na forum siedzę niemalże codziennie dobre wyniki z testu mam nadzieje że mój również będziesz odwiedzał, w przyszłym tygodniu planuje wykonać ćwiczenia testowe... pozdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Na bank będę zaglądał. Śledzę praktycznie wszystkie aktywne dzienniki związane z metodą Lafay'a. Więc i Twojego nie pominę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Życzę wytrwałości. Chętnie będę śledzić Twój dziennik i wyczekiwać rezultatów, ponieważ mój kolega ma tę książkę od ponad roku i nie potrafi się wziąć za to. Nie ćwiczył dłużej niż miesiąc. Zbiera mu tylko kurz. Jakbym mu powiedział, że czytałem o ludziach, którzy dochodzą do konkretnych efektów na takim treningu, to może wziąłby się za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Dlatego świetną opcją jest taki dziennik na tym forum. Zaglądający ,komentujący i podpowiadający ludzie motywują. Może niech założy konto i dziennik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Niezłe wyniki testowe :) a test robiłeś przed metodą czy dopiero po tygodniu trenowania. Ogólnie nieźle ci idzie. Będe zaglądał nie wiedziałem że w dziennikach dla początkujących ktoś cisnie lafaya. Będe cię wspierał i jak coś służe pomocą ^^

Co do D to robiłem to dość szybko w takim samym tempie jak reszta ćwiczeń.

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2012-01-13 19:15:28

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Test wykonałem po tygodniu ćwiczeń. Wcześniej do niego nawet nie podchodziłem.Zaskoczyły mnie wyniki ale na poziom 2 się nie zdecydowałem. Wolę na spokojnie do niego dojść. Nigdzie mi się nie śpieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
moim zdaniem dobrze zrobiłeś, że zacząłeś od początku, bo przerwy 25sek mogły by cie nie miło zaskoczyć, a tako powoli wyrabiasz kondycje

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do weryfikacji.

Następny temat

weryfikacja Planu Freed85 bywasz tu jeszcze ??

Wiecej