SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clomid i nolva -jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pytanko - jak rozpisać clomid i nolvadex do cyklu:
sustanon(podane w strzałach na tydzień) 1,2,2,2,2,2,1
meta (napozin)(podana w tabl/dzień w poszczególnych tygodniach)3,4,5,6,6,4
dzięki

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
ogólnie to przesadziłeś z ilościami moim zdaniem. i mietka dałbym więcej raczej na poczatku niż na końcu. ile ten mietek 6 tygodni? za długo. jak dowalisz nolvę wątro może nie wytrzymać. a nolve dowalić musisz. szkoły sa różne luknij tutaj https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=97752 albo spojrzyj na górę ;)

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakie ilości byś proponował ?? i jak byś to rozpisał - dzięki za odpowiedz

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
przeciez juz mu rozpisywalem
to jest jego 5 cykl
niech polaczy sust z deca i metka
rezultaty go mile zaskocza
48 w lapce spokojnie w zasiegu =]

jak chce sama suste
to
1-10 500 mg sust/tydz
1-4 30 mg metki/dzien

ale lepiej jest walnac :

1-10 300 mg sust/tydz
1-10 250 mg deci/tydz
1-4 30 mg metki/dzien

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
clomid 30-36 tabsow
nolva 10-20 mg przez caly cykl i dwa tyg po
jezeli poczuje ze cos sie dzieje 30-40 mg/dzien

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własnie jedni piszą ze to jest dużo a inni ze mało - według twojej rozpiski wychodzi 20 sustanonu - koleś sie upiera przy piramidzie - uważa ze najlepiej jak w czasie brania będzie szczyt i jak będzie powolne zejście- i nie wiem juz co mu doradzic - dzięki za odpowiedzi
może je\szcze ktoś inny sie wypowie -- dzięki !

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+vinstrol+meta

Następny temat

METANABOL - Warto ?

Wiecej