SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
1.WIEK: 25
2.WAGA: 97
3.WZROST: 182
4.WYMIARY:
BICEPS:44
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 4
6.DIETA
BIALKO: 2gr na kilo masy
WEGLOWDANY: ograniczam
TLUSZCZ: j/w
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: deca,meta,tesc
8.TRENING: rzezba
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 4m-ce
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endomorfik
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii: w miare dobra
klata :
martwy ciag : chodzi mi o clenbuterol jak dziala? jak go brac? ile? kiedy? czy brac go z innymi srodkami?mam troche masy chcialbym ja zredukowac nie dysponuje dostatecznie duza kasa i warunkami aby stosowac diety a slyszalem ze ten srodek pomaga w redukcji prosze o jakis cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ile masz w talii? Jaki %BF? Bycmoze clen wcale nie jest ci potrzebny za to dobra dieta + aeroby + suple.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
talia 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
to z czego ty chcesz sie redukowac? poprzednie cykle widze typowo na mase...

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
pomasuj jeszcze wes sie za redukcje kwiecien-maj duzo redukowac nie musisz wiec forme plazowa pewnie zrobisz szybko z odpowiednia dieta aerobami i dobrym spalaczem

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
mam duzo fetu na brzuchu i bokach mam problemy z tym aby sie tego pozbyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
dieta i aeroby potrafia zdzialac cuda bez dodatkowych spalaczy zapewniam cie, wiec skup sie na tych dwoch aspektach a wyniki przyjda z czasem

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Hej no panowie wcale nie wiecie jak to wyglada, jak mowi ze jest duzo to pewno jest.
Dieta+aeroby to podstawa, clen mozesz dorzucic jezeli juz nic na tym nie pojdzie 2tyg on 2tyg off, chociaz sa tez z supli potezne spalacze...nie widze koniecznosci stosowania clenu, jezeli nie jest ulozony po cyklu jako dobry antykatobilik i transporter kreatyny. Za duzo paskudnych efektow ubocznych jak dla mnie, kiedy podobne efekty mozna uzyskac na dieice+cardio+burnerach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Scorpio efekty uboczne clena w porównaniu z np. efedryną to nic. A z resztą nie ma sensu stosować clena 2 tyg on 2 tyg off on tak szybko nie przestaje klepać jak sally. Clena najlepiej ciągnąć miech IMO bo klepie cały czas.
Pozdro.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Marqz zgodze i nie zgodze sie z Toba jednoczesnie

Jesli chodzi o skutki uboczne clen`a to byc moze u Ciebie sa slabo wyrazone, natomiast u kogos innego m.in. u mnie side`y sa na poczatku koszmarne, gdyby nie duze dawki asparginu, omegi i aliofilu po prostu bym nie wytrzymal. Telepawka, niepokoj, problemy z oddychaniem. Teraz juz wiem jak sie przed nimi chronic ale kilka razy myslalem ze zaraz zejde .

Jesli chodzi o czas dzialania, to faktycznie tak jak piszesz waro (w moim wypadku) pierwszy etap brania clena (w systemie 2tyg on/2 tyg off) pociagnac jak najdluzej,i dopiero robic pauze. Z doswiadczenia wiem ze po dlugiej przerwie od tego srodka, bedzie kopal miesiac albo i dluzej.Potem oczywiscie konieczna jest przerwa.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enathate?

Następny temat

po ilu to dziala??

WHEY premium