SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cisnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
mam pytanko odnosnie swojego cisnienia.
zawsze mialem niskie cisnienie - ~100/60.
zaczalem cwiczyc na silowni, po poltora roku treningu nadal bylo ~100/60.
od wrzesnia tego roku zmienilem trening na HST, i pierwszy miesiac bylem ciagle przetrenowany bo spac w nocy nie moglem, pamietam, ze powieka mi czasami na treningu drgala czy w domu - czyli cisnienie wysokie(?), zaczalem do tego brac stale kreatyne na okres 3-4 miesiecy.(pozniej juz znowu cyklicznie)
i tak od zimy cisnienie skoczylo do 130/60. jest lipiec cisnienie ciagle 130/60.
jakies powody do obaw sa? dlaczego zwiekszylo mi sie tylko pierwsze(rozkurczowe?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
drżenie powieki nima związku z cwiczeniem
-czy cisnienie jest prawidłowo mierzone
pierwsze to ciśnienie skurczowe- wyrzut krwi z serca
rozkurczowe zależy od oporu naczyniowego

duze róznice mogły być chyba w tętniakach albo jakiś wadach - może czymś jeszcze - ale nei pamiętam/ nie wiem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
no w mlodosci mialem wade serca asdII, w marcu robilem echo serca i wszystko bylo ok.
cisnienie raczej prawidlowo mierzone, kiedys mierzylem tak samo i bylo 100/60
ogolnie nawet troche lepiej sie czuje z tym cisnieniem bo kiedys spalem w czasie dnia a teraz mnie nie ciagnie do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
Tak pilnuj ciśnienia, możesz nawet zmiejszyc intensywność treningu, teraz tergo nie odczuwasz ale niestety ludzie z wyższym ciśnieniem żyją krócej , a przypadkiem nie bierz koksów -w twoim przypadku po SAA może cie spotkac kardiomiopatia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie mieszków włosowych na twarzy

Następny temat

Problem z wypryskami....

WHEY premium