SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chleb jako weglowodany zlozone rano ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos z was probowal zastapicz chleb zytni pieczywem typu wasa ? .Jest z wartosci glikemicznej bardzo podobe ma tyle samo weglowodanow a przedewszystkim lepiej smakuje czy ma ktos jakies zastrzezenia co do spozywania chrupkiego pieczywa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NTD! -> Odzywianie!

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem waze zamias zwyklego pieczywa. Jest sto razy lepsze i moze stac w szafce pol roku.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Zastrzeżeń nie mam, ale podejrzewam że drogo by wyszło zjedzenie 100g takiego chleba w porówaniu z żytnim razowym. Podaj ile kosztuje taka paczka?

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w sklepie chrupkie pieczywo firmy Wasa kosztuje 2.75. Ale to jest jedna z drozszych firm.
Zawartos jednej kromki z maki zytniej:
bialko: 0,59g
weglowodany: 4,86g
tluszcze: 0,38g
blonnik 0,34g
Do tego mnostwo witamin i pierwiastkow sladowych (nie chce mi sie ich przepisywac).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Za 2.75 to możesz kupić cały bochenek (chyba 600g) dobrego chleba razowego żytniego.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie ma znaczenia, bo w paczce jest z 15 kromek (tyle i le wyjdze ze zwyklego chleba). Wartosc odrzywcza jest taka sama, a nie muli i jest smaczniejsze. Poza tym nie musisz wyrzucac na nastepny dzien, bo nie czerstwieje.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jednak wole chleb.Ciemny chleb z dodatkami np.ze słonecznikiem i ziarnem lnu to niebo w gębie.Mogę go jeść bez niczego(no,może z herbatą)
Cenowo wychodzi niewiele taniej.Ma więcej białka i błonnika.Wasa wydaje mi się,że jest "sztuczna".Chociaż całkiem smaczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie tez jem chleb bo jest bardziej syty ale pieczywo chrupkie oprocz tego ze jst dobre ma zblizone wartosci a bylem ciekawy czy ktos z was je moze cos takiego ? BO skoro mam dostarczyc rano weglowodanow , to czemu nie zjesc raz cos innego , np pieczywa chrupkiego ?

Jakub
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Żywieniowy

Następny temat

Biala czekolada

WHEY premium