SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcecie pretekst do brania koksu? teraz przepisze go wam lekarz!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2383

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://wiadomosci.wp.pl/kat,,wid,8291234,wiadomosc.html?ticaid=118d5

Co wy na takie zastsosowanie teścia?

Ilu z was by sie zdecydowało na branie ze względu na siłkę?

Ilu ze względu na antykoncepcje?

Jest to wkońcu pod kontrolą lekarza i raczej przebadane, może wkońcu szansa na wspomaganie sportowe i antykoncepcje dla mężczyzn przy nieiwelkiim ryzku dla zdrowia?

A może macie jakieś swoje powody dla których byście nie wzięli?

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-05 21:30:22

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Od razu mowię że nie mam zieolnego pojęcia o dopingu :D Ewentualnie wiem o skutkach ubocznych .... na dawkowaniu sie nie znam wiec nei wiem czy to sie bedzie nadawac czy nie.... nawet jesli nie da zadnych efektow na silce to i tak bym wzial, i gwarantuje ze sam na sobie nie bede eksperymentowal i dla silki nigdy nie wezme, tylko jak wyjdzie wersja sprawdzona dla europejczykow to sie pisze na to. Pozatym czy ja wiem czy nic nie da? Zawsze troche wiecej tescia to troche wiecej tescia :D Skoro niektorzy twiwerdza ze tribulus ktory podpija tescia o 8% im cos daje to czemu nie nawet slaby strzalik antykonecpcyjny mialby nie dac?

Wiec jak powtarzam na dawkowaniu sie nie znam, sam napewno nie wezme a jak bedzie to wezme i przy okazji zobacze czy cos da..... Bez lekarza i antykoncepcji nie probuje i mam to gdzies :D Jestem zdecydowanym przeciwniekiem stosowania sterydow poza ich medycznym zastosowaniem i napewno nie zdecyduje sie anw ieksze dawki niz zaleci lekarz w celacha ntykoncepcyjnych. A wierze ze z czasem opracuja wersje dla mezczyzn wkoncu lata pracy musza do tego doprowadzic choc moze bedzie sie ona opierala takze na innych substnajach niz testosteronie.... to jednak sadze ze skoro czesciowo sie sprawdza bedzie on niejako czescia skladowa :)

I powtarzam nie bed robil zadnego cyklu :P Masz zle wrażenie :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
leyus a wiesz, że to działa na Europejczyków? Wiec skąd pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W chinach walczą na wszystkie sposoby z przeludnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dziękuje ale nie

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
leyus a wiesz, że to działa na Europejczyków? Wiec skąd pytanie?

-- e czekaj bo nie kumam, jak teśc ma nie działać na europejczyków? Przecież to ludzi i to ludzie. Albo nie zrozumiałem tego pytania.

A jeżeli chodzi o nas to z tego co tam pisze i na innych serwisach doczekamy sie tego za kilka lat.... chińczycy są zwyczajnie krolikami doświadczalnymi Europa raczej zaczeka i zobaczy czy nic im nie będzie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Z Europejczykami trudniej

Powyższa metoda ma jedną, zasadniczą wadę - jest wysoce skuteczna tylko u Azjatów. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. U Europejczyków działa tylko w 60 proc. To stanowczo za mało. Dlatego ośrodki europejskie, australijskie i amerykańskie pracują nad bardziej skomplikowaną metodą.


Czytałeś ten tekst, do którego dałeś link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A sorry nie zauważyłem że to na dole to link do szerszych informacji na ten temat. Faktycznie na Europejczyków słabiej działa ..... no cóż masz rację :D

Mam już teorie czemu tak jest.... a widział ktoś napakowanego Chińczyka :D Nie walą teścia to się i nie uodparniają :D Żart oczywiście. Ale nie przejmowałbym się bo czytałem o tym już wcześniej mianowicie tu:

http://facet.interia.pl/forma_styl/news?inf=744301

Jakby to był teść brany w sensownych dawkach pod kontrolą lekarza to ja bym brał.

Spytacie to czmeu teraz nie walnę małego cyklu?
Bo szkoda zdrowia, bo siłka nie jest priorytetem, bo nie iwadomo co będzie w ampułce na lewo załatwianej, powodów bez liku. Natomiast jeżlei chodzi o antykoncepcję to czmeu tylko moja partnerka ma się narażać na ryzyko zdrowotne przewlekłego brania hormonów? Pozatym panowie, nie wszytskie laski biorą pigułki a kto z nas nie miał akcji, że musiał się nagle ubierać i lecieć na stację benzynową bo k.... zapomniał kupić? Że nie wspomnę, że seks w gumce to jak lizanie lodów przez szybę.

I oczywiście nie ukrywam, że branie teścia pomoglo by mi na siłce i nie tylko, a miałbym wtedy pewność, że takie dawki były przebadane na kilkuset facetach (i kliku milionach chińczyków :) i nie miały jakichś kolosalnych skutków obocznych jak omka walnięta zamiast winka bo dilowi się zachciało naklejkę zmienić dla paru złotych więcej.

Więc podstawowym powodem dla którego bym wziął to działanie antykoncepcyjne a siłka to tlyko poboczny argument za. Dla samej siłki bym nie wziął. ALe nei musicie sie ze mną zgadzać. Niktórzy lubią latać na stację benzynową albo robić testy ciążowe jak coś pęknie a jeżeli stała partnerka to niekoniecznie myślą także o jej zdrowiu. To moje osobiste doświadczenia i czekam na wasze opinie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Leyus a skąd wiesz jakie są szczegóły takiej kuracji, poza tym to nie jest skuteczne, więc nie ma się co cieszyć. Już dawno temu ktoś w dopingu dawał wyniki podobnych badań i widze, że sie nic nie zmieniło.

Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
wziąłbym dobry pretekst i pod kontrolą

ja tam bym btral 2in1 i dodatkowo pod kontrola

ale by byly przyrosty dobre hehe sterydzik na legala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tomot - ale pisza ze kombinuja nad podawaniem zew. testosteronu + czegos co blokowalo by go w jądrach.

Pozatym znalazem ze to jest dawka 200 mg na miesiac dla choinczykow tego tescia :D.

ALe oczywiscie jezlei by zablokowali produkcje w jadrach pewnie musialy by byc dawane czestsze shoty ale w mniejszych dawkach. Wiec raz an miesiac te rzeczy o ktorych pisali. A zeby nie zmienic sie w laske przez brak tescia dawali by regularnie w formie zastrzykow (czyli pewnie raz na tydzien) pomysl czy to nie bylo by spoko? Osoby ktore np nie sa obdazone wysokim poziomem testosteronu naturalnie (od razu mowie ze ja nie wiemnie sprawdzalem ale chyab nie jest zle :D) mogly by miec non stop idealna normalna dawke, a jakby dac lekarzowi koperte to pewnie i taka lekko zawyzona ale mieszczaca sie w normie :D Bo sam organizm by nie wydzielal tylko bys w shotach dostawal :D Tak wiec zapowiada sie super :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Przecież 200mg/miesiąc w dopingu nie będzie mieć zastosowania.
A cyklu na mase Ci lekarz przecież nie ułoży.
To nie wypali, ani z antykoncepcją ani z dopingiem.

Nie zrozum, że Cie atakuje, ale nie wiem skąd ten entuzjazm, mam wrażenie że chcesz za***ać cykl pod pretekstem antykoncepcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl

Następny temat

FAJNA MUZA -waze propozycje

WHEY premium