SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce wyglądać jak facet na tym zdjęciu....jak to zrobić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 637


Witam, chciałbym wyglądać jak ten gościu na zdjęciu (na pierwszym planie) mam 20 lat 82 kilo wagi, 188 cm wzrostu,ok 97cm w pasie(!) ok 34-35cm w bicepsie, chodze na siłke jakiś czas (4 miesiące systematycznie, postępy absolutnie mizerne) ale jestem totalnym laikiem w tym temacie.Czytałem wiele postów na tym forum ale większości z nich wogole nie rozumie(chodzi o język: skróty, nazwy ćwiczeń itp.więc prosze o jak najprostszy język jak do przedszkolaka:D) Mam podstawowy program: pon klata biceps brzuch, środa triceps brzuch plecy, piątek nogi brzuch barki, po 3 serie na kazdą partie, około 12 -15 powtorzeń. Nie mam żadnej diety, jem co mi zrobią: sporo mięsa, nabiał ale nie jem tez smieci z fast foodów. Czasu na siłownie mam sporo, przeciwwskazań od lekarza żadnych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 53 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
Powiem tak, mam 36 lat i prowadziłem do niedawna podobny styl życia do twojego. Ponad rok temu, we wrześniu 2006 postanowiłem wziąć się za siebie. Nie miałem żadnego pojęcia jak to zrobić. Zapisałem się na siłownię, trochę poczytałem trochę popytałem znajomych i efekt jest taki:
Ważyłem 78kg, po pół roku jedzenia głównie białka i małej ilości węglowodanów, raczej się dietą nie katowałem, starałem się jeść mądrze, mało tłuszczu, zero wypełniaczy typu ziemniaki, kasze, makarony, jadłem ryż i jakieś mięsko najczęściej filet z kurczaka i jakieś warzywa do tego, pieczywo tylko ciemne, waga spadła mi do 68 kg, do tego intensywne aeroby: rowerek i bieżnia trzy razy w tygodniu po 30min. Dodam jeszcze, że od września 2006 ZERO alkoholu, ale to podobno nie przeszkadza jak się trochę wypije. Ja nie piję i mi to nie przeszkadza. Teraz ważę 73,5kg, w pasie spadłem o jakieś 10cm, wszystkie gacie do kosza . Kaloryfera jeszcze nie mam na brzuchu ale pomału się wyłania, do wakacji pewnie będzie. Ogólnie sylwetka mi się podoba, teraz pracuję nad większą masą, chciałbym ważyć około 78kg przy wzroście 177cm. Pozdrawiam i powodzenia.

Zmieniony przez - Krzysiek_l w dniu 2008-01-07 13:46:07

Zmieniony przez - Krzysiek_l w dniu 2008-01-07 13:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no cwiczeniami silowymi tluszczu nie spalisz...

poza siłką przyda sie pobiegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
no jednak dieta to by sie przydala... moj znajomy w wakacje dzieki diecie (i odpowiednim ćwiczeniom) schdł w wakacje ze 105 do 81 kilo :)

poza tym niejeden facet chciałby wygladac jak Brad Pitt ;)

Zmieniony przez - Bigos-86 w dniu 2008-01-02 19:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zacznij od lektury tego:

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

Potem korzystając z innych podwieszonych lików ułóż sobie plan treningowy i dietę.

I wrzuć na forum do sprawdzenia. I nie przejmuij się jak czegoś nie wiesz czy popełnisz bląd - poprawimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5651
Wez fajke do buzi
Nie myj sie z 2 tyg.
Potnij sobie brzuch i niech ktos Cie obije
Bedziesz wygladał jak typ w tym filmie ;d

Zmieniony przez - koks80 w dniu 2008-01-02 19:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
On wcale fajnie nie wygląda ma w biku jakieś 36cm wyrzeźbione może nawet nie efekt jest taki tylko dlatego że jest on kurduple bo nie ma nawet 170zm wzrostu zero klaty ja bym nie chciał tak wyglądać xD no może łapke bym pożyczył na jakiś czas zapisz się na basen i biegaj (mniej jedz) efekty gwarantowane

" Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
i nie pal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 637
mnie sie właśnie podoba taką klate chciałbym mieć....ramiona może wieksze ale taka sylwetka mnie interesuje. I nie jem dużo...rozmawiałem z właścicilem siłowni i powiedział mi że jestem niejadek:):) po prostu nie ruszałem sie przez wiekszość życia, zadnego sportu czy innej aktywności i obrosłem w tłuszcz:/:/
acha i nie pale:):)

Zmieniony przez - smalllec w dniu 2008-01-02 23:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Jeśli nie miałeś diety to wiesz dlaczego nie miałeś żadnych postępów
Ułóż dietę porządny trening i mysle ze taka sylwetka jest w Twoim zasięgu , taka typowo plażowa

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
To jest Brad Pitt, to raz, a dwa taka sylwetke to moze osiagnac kazdy cienias Zadne suplementy nie beda Ci nawet potrzebne, nawet jakas dieta kaloryczna tez nie, treningi lajtowe wystarcza, do tego bieganie jakies lub plywanie, zeby nie tyc

Taka klate i brzuch to idzie na pompkach i brzuszkach zrobic, znam nie jednego co robil pompki tylko i ma lepsza klatke niz pan na zdjeciu. do tego jakies hantelki na biceps i triceps, ewentualnie barki i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
zapisz sie na jakies SW i bez silowni osiagniesz cel...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenning na mase

Następny temat

Calkiem zielony!!??

WHEY premium