SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich od dawna czytam posty znawców i wierze ze naprawde jestescie w stanie pomóć.Mój problem dotyczy oczywiscie tłuszczu mimo iz czytam wasze porady wskazówki jestem troche zmieszany chciałbym prosić o pomoc w ułozeniu mi djety i cwiczeń. Opisuje mój problem wazyłem 115 kg przy wzroscie ponizej 180 cm chodziłem wtedy do liceum postanowiłem schudnać nie miałem i nadal nie mam dostepu do siłowni ćwiczyłem w internackim pokoju przeważnie tzw. "brzuszki"(robiłem 10 serii po 100) mało jadłem przewznie tylko obiad o 14 brałem l karnityne chrom i witamine b12 po kilku miesiacach osiagnołem wage 97 kg przy wzroscie 180 cm. Aktualnie moja waga o dziwo utrzymuje sie na stałym poziomie tych 97 kg nie cwicze juz z pół roku, jednak chciałbym jeszcze zrzucic z 15kg ale nie wiem jak bo ten mój dotychczasowy wyczyn nie był raczej za madry (choć skuteczy)czesto bolał mnie rzołądek byłem słaby spiacy teraz chciałbym zchudnać skutecznie ale i bezpiecznie jestem gotów dostosować sie do każdej porady aby zgubić ten brzuch pomorzecie?? jeżeli ktos ma sobie robić z tego zwałe niech wogóle sie nie odzywa. Nie łamcie w nikim ducha walki kazdy ma jakiś cel i che go osiadnąć. dzieki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 97

Wzrost: 180

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 110

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: >25%

Aktywność w ciągu dnia: praca fizyczna raczej ciezka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak po pracy przewaznie siedze przed kompem (wiem ze błąd)walcze z tym

Odżywianie: staram sie pić zielona cherbate jak najcześciej ograniczam jedzenie w pracy sniedania o 10 i 14 póxniej w domu mam napady wilczego głodu

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: nadciśnienie 170 na 90 ból kolana

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge biegać ćwiczyc w domy jeździc rowerem nie mam dostepu do siłowni

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l karnityna chrom krótko therm energy power(źle sie czułem po tym)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: oczywicie moge wprowadzić jeżeli nie koliduja z moim nadcisnieniem

Stosowane wcześniej diety: jest w opisie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
czesc

poczytaj linki z tego postu
https://www.sfd.pl/Dieta_i_Ćwiczenia--->_Co_i_Jak__HELP_:_-t304133.html

na pewno wychwycisz co jesc, czego nie, jak obliczyc zapotrzebowanie, jakie cwiczenia itd.
od tego trzeba zaczac
jeden posilek w ciagu dnia to stanowczo za malo
sprobuj ulozyc cos sensownego
w innych postach w tym dziale sa zaproponowane i poprawione diety, staraj sie isc tym sladem
dzieki odpowiedniej diecie pozbedziesz sie napadow glodu

koniecznie przestaw myslenie po pracy wygospodaruj czas na na bieg/rower, cwiczenia 'domowe'(trening domatora podany jest w linku)

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki soga posłałem spróbuje cos wymysleć jak juz uoze plan cwiczeń i diete dam ja do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no więc zacząłem wyliczać ale coś mi sie dziwnie ułozyło:) wyszło mi ze moje zapotrzebowanie kaloryczne na dobe to 3238-500=2738po wyliczeniach rospisałem mikroskładniki w ten sposób:
posiłek1:6:30
39/100/14
posiłek2:10:00
39/90/15
posiłek3:13:00
39/80/24
posiłek4:17:00
39/70/14
posiłek5:20:00
39:0:0
B WW T
mam jednak wrazenie ze cos pokreciłem jeżeli ktoś ma czas to bardzo bym prosił o sp[rawdzenie obliczeń wtedy ułoze diete do oceny thx.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i tu zaczynaja sie schody jak układam i pasuje białko to jest za mało ww albo za duzo tłuszczy ale mysle ze cos stworze niebawem i dam do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
spokojnie mzoesz zaglowac gramtura jak i pozywieniem, dasz rade to latwiejsze niz sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narazie nie mam czasu ułożyc diety bo jestem cały czas zajęty moze w swieta coś wymysle nasuneło mi sie takie pytanie czy jeżeli ćwiczyłbym na rzeźbe lub chciałbym zbudować troche beztłuszczowej masy ciała ostro katując sie na siłowni biorąć dużo białka np 3gramy na kg ciała to czy spalałbym tłuszcz jednoczeście rosnac w prawdziwą mase pewnie musiałbym jakoś inaczej układać diete ale pytanie brzmi czy wogóle jest możliwe spalać tłuszcz i budować miesnie w jednym czasie?? pytam bo kolega ma zamiar zrobić siłke(amatorską) ale zawsze. prosze o szybka odpowiedz. thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba napisałem coś głupiego bo nikt tu nie zaglada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hmm jak pozbyc sie ochoyt na slodycze

Następny temat

Redukcja !Pomocy

WHEY premium