SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce cos robic???pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
czesc jestem nowy na forum i chce zaczac cwiczyc!a pózniej chciałbym isc na jakiesz sztuki walki.co mi doradzacie??mam 174cm 74kg:-/pomozecie mi ??chciałbym troche schudnąc a potem jak jakoas sie wyrobie zacząc cwiczyc jakiesz walki!

bolo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Podaj wiek

na sztukach walki schudzniesz a jesli pojdizesz na boks to juz wogole

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
mam 17 lat!!!ale jaki trening mi jest zaleczany bo chciałbym na początku na siłke chodzic.

bolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
17 lat to na poczatek trening ACT pozneij przerzuc sie na splita, masz zamiar redukowac wiec aeroby (roerek, stebe badz bieganie ze stalum tentnem 70% 220-wiek) do tego dietka na redukcje i jazda, zpaodalbym bym linki ale dysk mi sie zepsul i potracilem wszystko

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
Witam, no jak najbardziej z początku :
ACT (trening obwodowy)- https://www.sfd.pl/temat18564/
Jeśli o chodzi o odchudzanie :
ODCHUDZANIE: [https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199] /f***master/
WALKA Z TŁUSZCZEM:[http://www.kulturystyka.pl/artykuly/47] /f***master/
W razie niejasności pytaj. No a sztuki wali napewno pomogą Ci zrzucić pare dobry kg. Albo pojedź na jakieś konkretne balety do rana

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
balety do rana a potem balety solo z miłą panią.. najlepiej u niej schudniesz bracie, schudniesz he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Z nia to aeroby po treningu gdy poziom glikogenu jest niski lub od rana gdy poziom testosteronu wysoki

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
eee tam, przesądy

trza sie aerobować kiedy sie ma ochote a nie o stałych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
hehe tylko nie wolno zapomniec o kofeinie pol godziny przed aerobami , coby wystarczajaco duzo energii miec

--------------------------------------------------------------------------
a tak powaznie

bolec-jesli chodzi o schudniecie (a raczej nazwalabym to odtluszczeniem)-nie obejdzie sie bez DIETY--> zapraszamy do dzialu "odzywianie"
jak chlopcy radzili--> potrzebujesz duzo AEROBOW (najlepiej z rana na czczo)-->jaki rodzaj wybierzesz?? Twoja decyzja,sam czy z panna, najwazniejsze zeby bly skuteczne (3-4/tyg, tetno na poziomie 70-80% twojego tetna max).
Zacznij odwiedzac silownie (na poczatek treningi obwodowe).
Jak juz poprawisz kondyche i zaprzyjaznisz sie troche z zelastwem bedzie latwiej.
Co do sztuk walki, to musisz sie zdecydowac na jakas konkretna(jest ich setki),wybierz to co najbardziej ci sie podoba, przeciez nikt nie zdecyduje za ciebie co powinienes trenowac.
powodzenia
--------------------------------------------------------------------------
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne pytanie dziadka.

Następny temat

ekspander

Wiecej