SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce byc duzy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 200cm wzrostu i waze 85kg.Chce byc duzy,nawet za pomoca specyfików.Cwicze juz dosyc sporo lecz mialem ostatnio dluga przerwe i cwicze od miesiaca.pomozcie!!!
dzieki!




MAM DWA METRY DWA I PÓŁ CHCE BYC SZERSZY NIŻ MÓJ STÓŁ!!!

T1000
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej mase robi sie smalcem i odzywka dla dzieci Bebiko tylko trzeba dużooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo leżeć żeby masa nie spadła. Można i 40 kg zyskać jak sie chce.
A tak na poważnie to można próbować z odżywkami dla dzieci tylko trzeba poszukać takich wysokobiałkowych niskotłuszczowych i ostrożnie z dawkowaniem i dużo siłki i może ci sie uda. Ale uwaga jeśli nie będziesz odpowiednio dużo ćwiczył to można nbrać niepotrzebnych kilosów. Ja sie tak przejechałem i do tej pory zrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Wysoki jestes, jak bedziesz wazyl ze 150kg to chyba bedziesz juz poczciwie wygladal.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Witam na forum!
2. Olej "specyfiki" jeśli dobrze rozumiem co masz na myśli. Pomyśl raczej o dobrej diecie, jak masz trochę kasy zastanów się nad jakimiś odrzywkami (odsyłam do działów "odrzywianie" i "suplementacja" oraz na stronę główną www.kulturystyka.pl ) - znajdziesz tam dużo przydatnych informacji. A poza tym bąź cierpliwy - to zawsze pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
witaj btku

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
wow chyba jestes najwiekszy na forum
a zeby zdobyc mase to dieta+suplementacja i odzywki a napewno przytyjesz
"specyfiki" jak mowili wczesniej daj sobie spokoj
to do poszczegolnych dzialow i tam sie pytaj
przed obejrzyj archiwum sfd duzo nurtujacych cie tematow znajdziesz tam :)

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEKI ZA RADY ALE KAZDY TAK JUZ MI MOWIL!WIECIE ILE KASY BYM MUSIAL WYWALIC NA TO ZEBY BYC DUZY I ZDROWY A POZA TYM JESTEM WYSOKI I CHUDY A WIEC TROCHE KASY BY POSZLO!
NADAL CZEKAM NA PORADY!
DZIEKI!

T1000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Koksy tez kosztuja, a poza tym jak bedziesz sie koksowal bez odpowiedniej diety to jak przestaniesz brac to i tak wiekszosc tej wody ci spadnie i bedziesz wygladal podobnie jak przed cyklem.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a zdrowie stracisz

licz sobie 8-15/zl na dzien diety + suplementy i odzywki mniejwiecej od 400w gore na miesiac kosztuje ta zabawa
wszystko zalezy od checi i zasobnosci portfela

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos tu ****a nie chce byc duzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
panienki

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, ja mam 191 cm i byłem taki jak Ty, wysoki i chudy. No i dodatkowo jestem nie najmłodszy ... hehe
Po nieco ponad 3 miesiącach ćwiczeń, dzieki zmianie diety, wydaniu okolo 400 PLN na gainery oraz doskonałym radom speców z tego forum mam + 10 kg, + 6cm w klacie i + 3cm w bicu. Dodam że co najmniej miesiąc zmarnowałem, ćwicząc i jedząc nieprawidłowo, zanim trafiłem na sfd. I wiesz co, nadal rosnę - wystarczy Ci ? Do tej pory poza gainerami nie brałem nic - jesli teraz zaczniesz brac koksy, co bedziesz brał za pare lat, wzbogacony uran ????! Koks ma <i>ewentualnie</i> "sens" wtedy, gdy wszystkie naturalne możliwosci wzrostu zostaly wyczerpane, zastanow sie dobrze zanim zaczniesz, bo latwiej zaczac niz przestac :( Zaczynanie od koksowania to <b><blink>lamerka</blink></b> :P
Pozdrawiam,
Tyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gajnerek

Następny temat

Chudy i nie byk- pomocy!!!

Wiecej