SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę zmniejszyć tk mięśniową i tłuszczową!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
Ćwiczę na siłowni już 10 lat dosyć mocno mam rozbudowaną tk mięśniowa ale również i tłuszczowa jest nie mała, nie mogę się teraz pozbyć tej tłuszczowej, tak jakby te mięśnie trzymały tę tk tłuszczową. nie wyglądam żle ale jednak chciała bym zmniejszyć nieco swoje rozmiary, co proponujecie? jaki trening jaka dieta?
mam 168 wzrost
waga 82 kg
tk tłuszczowa 33%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Na początek prosimy:

1. Zapoznać się z regulaminem działu oraz wypelnić ankietę, której wzór tam się znajduje: https://www.sfd.pl/-t666947.html

2. Wkleić zdjęcia sylwetki

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: https://www.sfd.pl/-t585708.html

4. Podać swój przykładowy jadłospis

5. Podać plan treningowy

Co do tkanki mięśniowej, to wiesz... Zejdź najpierw do BF rzędu 20% to wtedy pogadamy o jej ewentualnym zmniejszaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli dobrze pamiętam renianin nie jesteś tutaj nowa i styczność z działem odżywianie czy trening już miałaś, a odnośnie wiedzy czy zadawanych przez Ciebie pytań nie widać żadnych postępów. Prawdę mówiąc jest wiele osób takich jak Ty i nie wiem czy jest sens przekazywać swój wolny czas by Ci pomóc, skoro od siebie nic nie dajesz. Jaki zrobiłaś krok do przodu po wymianie zdań przez cały ten czas, odkąd jesteś na sfd? Dawno temu pytałaś o zwykłe podstawy, a zmian żadnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
ojej Skalar chciałam się upewnić tylko czy dobrze robie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
W ciągu tych 3 lat zasady się nie zmieniły - trzymanie michy i treningi.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczę na siłowni już 10 lat

IMO majac 10 lat stazu, wiedze powinno sie miec ogromna i w temacie treningu, i odzywiania...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Owsianka

Następny temat

prosze o pomoc w ulozeniu treningu

WHEY premium