SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ceny suwnicy hm2 w keltonie

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
Mam pytanie do keltona. Co sie stalo z cenami np bramy hm1 i suwnicy hm2?
Ceny poszly ku niebu chyba. Kiedys ktos sie pytal o brame i odpowiedz keltona byla taka ze ceny stali poszly do gory. Ok. Ale zauwazylem ze suwnica taka sama jak w keltonie w marbo kosztuje 1200 zl a w keltonie 2089.
Nie wiem czy ceny stali poszly w gore tylko dla firmy kelton czy o co chodzi?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2226
Witaj :)
Jasne po to rynek jest tak bogaty żeby mieć w czym wybierać ;)
W takim razie gorąco zapraszam do Keltona :)
Sprzęcik jest naprawdę solidny i godny polecenia :)

Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - KELTON PW w dniu 2011-12-27 11:07:31

Pozdrawiam

Paulina z Kelton'a
Skontaktuj się ze mną
GG: 22394253
Tel: 663 959 400
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
No właśnie kiedyś te sprzęty kosztowały połowę dzisiejszej ceny, a stal aż tak nie zdrożała, poza tym to kelton jako stał odbiorca ma zniżki. Nie wiem właśnie co się z tymi cenami stało tym bardziej że marbo mimo wzrostów cen stali nie podniosło aż tak bardzo ceny produktów. Ciekawy jestem co na to powie ktoś z keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Jakby brama była warta w podobnej cenie co dawniej to poważnie zastanowiłbym się nad jej zakupem, ale po takiej cenie jaka jest obecnie to nie ma szans. Może firma zrobi jakąś sporą zniżkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
znizka nie powinna byc potrzebna. Cena powinna byc atrakcyjna dla klienta zeby chcial ja kupowac. Cena 2500 zl za brame ktora jest przeznaczona do DOMOWEJ silowni to bardzo duzo.
ja rozumiem ze teraz ceny towarow ida w gore to rozumiem lekkie podwyzki wynoszace podwyzke ceny materialow, ale obecna cena to przegiecie.
widac roznice na cenach suwnic na nogi w marbo i w kelton temu tu dalem porownanie. Ta sama suwnica a 800 zl roznicy?

wracajac do bramy kosztowala 1200 zl to byla cena promocyjna niby przez 1 rok. Ale skoro sprzedawali ja przez rok po takiej cenie to oznacza ze mieli w tym zysk a nie ze wychodzili na zero lub na minusie bo w takim razie promocja by wynosila z tydzien.
potem cena poszla do gory cos do 1500 lub 1700- roznica pomiedzy stara a nowa cena to czysty dodatkowy zysk plus zysk z pierwszej ceny. A teraz cena 2500 zl. Cena z kosmosu, ceny poszly stali w gore ale nie az tyle. Jakos nie widac zeby auta szly 1/4 ceny w gore. producenci schodza z cen zeby zachecic klientow.

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Będzie niższa cena producenta to będzie popyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1946
Słuchajcie jeśli chodzi o cenę HM1,HM2, musiała cena pójść w góre.
ProduktY byłY jak sami zauważyliście promowane ponad rok.

Ale uważnie śledźcie sfd, będzie mała niespodzianka :)
Pozdrowionka:)
Ewa

Zmieniony przez - Kelton EL w dniu 2011-11-14 21:42:22

Zmieniony przez - Kelton EL w dniu 2011-11-14 21:43:50

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15537
odpowiednik suwnicy w marbo kosztuje 1199zl a nie 2089zl wiec wybor oczywisty.Ogólnie sam byłem zainteresowany kupnem Bramy HM1 ale ta cena to porazka jak doliczyc do tego obciażenie 2X10krażów po 10kg stosu, gdzie cena jednaego to chyba 79zl daje nam 4079zl plus przesylka czyli cos kolo 4500zl wiec wogole sie to nie kalkuluje.W marbo za 3999zl kupisz brame z serii porfesional.Nie jest to namowa z mojej strony zeby nie kupowac nic w keltonie bo sam jak do tej pory z marbo nie kupilem nic wszystko mam keltona nawet w tej chwili oczekuje na PM6 ale w przyszłosci te dwie maszyny jak coś pewnie będę brał w marbo.Problem jest tylko jeden mianowice wysokość w mojej siłowni 205 cm i daltego zastanawiałem się na HM1 i mogłem ją kupić jak tylko wyszła bo dosatłem jako stały klient jeszcze niższą cene od pani Patrycji ale niestety kupiłem wtedy orbitreka

Zmieniony przez - daniel7884 w dniu 2011-11-14 23:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
tak owszem rozumiem ale z 1100 poszlo na 1500 czy cos takiego. Teraz znow wzroslo do 2500 pod pretekstem wzrostu stali, stal zdrozala na 1 taki produkt 1000 zl no ok... Ale producent wiedzac ze cena surowca do produkcji rosnie, schodzi z marzy zeby zachecic do kupna. A tu jest z czego zejsc skoro za 1 razem cena zostala podniesiona o 400 zl i to sam dodatkowy zysk.

co do np suwnicy hm2 "cena musiala wzrosnac" ale zauwazcie ze taka sama suwnica z takiego samego profilu i z taka sama wytrzymaloscia i nawet wyglada tak samo w marbo jest 800 zl tansza, to czym wasza suwnica zacheca do kupna? Oczywiscie ze wybiora marbo czysta kalkulacja

Z calym szacunkiem ale klient jak chce kupic towar to powinien moc to zrobic w przyzwoitej cenie, a nie czekac na jakas promocje w nadzieji ze mu sie uda

mowie to z szacunkiem do was, bo juz nie jeden zakup robilem u was i do tej pory bylem zadowolony, ale szalejecie z cenami. Jakbyscie zauwazyli coraz czesciej ludzie polecaja marbo zamiast was.
Moze macie wiekszy zysk na danym produkcie ale oni z nizsza cena moga sprzedac go wiecej I co najwazniejsze zdobeda sympatie klientow. A tego nie da sie kupic a bez tego z czasem zyski bedziecie miec mniejsze


Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-11-15 09:53:03

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-11-15 09:55:37

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
Kelton kiedyś świetna firma robiąca bardzo dobry sprzęt w dobrej cenie, a dzisiaj tyko robiąca dobry sprzęt w cenie takiej że nieraz używki hesa czy olympu w dobrym stanie są tańsze, a wiadomo hes to profesjonalny sprzęt a kelton sprzęt do domu.
a w Marbo niedośc że sprzęt tańszy to wysyłki są po cenach takich jakie są rzeczywiście, a zamówienie powyżej 1000 za 100zł busem dowiozę a powyżej 2000 za darmo.
Kekton jednym słowem sprzęt macie fajny ale nie rozumiem waszej polityki cenowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
Pani Ewo to miala byc ta promocja na ktora mielismy czekac?
Licytacja z cena wywolawcza 1500 zl?? to chyba jakies zarty...

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-11-15 20:16:14

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
Bercik chłopie przestań, nie chcesz to nie licytuj jak Ci cena nie pasuje. Sam pisałeś że Marbo ma tańszą suwnice to kup u nich, jak Ci tak zależy. Myślisz że Kelton od razu z dnia na dzień zmieni cenę z powrotem na 1200?
Można napisać,że ceny są wysokie dla poinformowania firmy a nie uwracac jak stara baba 40 razy to samo, to się nudne robi, bo i tak Ci nic to nie da.
Pozdro.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

poszukuje maszyny symulujacej jazde na nartach

Następny temat

Zawody

WHEY premium