SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cel treningowy, suplementacja, plan

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
Cześć, ćwiczę na siłowni regularnie 4 miesiące, można powiedzieć że bez diety. Chciałbym trochę przypiłować do wakacji formę, może jakiś 6pack? ale nie wiem czy jest sens redukować bo tych mięśni gdzie indziej za wiele nie ma, a zupełnym szkieletem być nie chce :P więc pierwsze pytanie - próbować dalej masować czy ciąć? drugie pytanie - czy mogę już zacząć cykl kreatynowy czy jeszcze za wcześnie? i trzecie pytanie - cały czas ćwiczyłem fbw, chciałbym coś zmienić bo troche mi sie znudził, czy split w moim przypadku się sprawdzi? poniżej ankieta, prosze ślicznie o pomoc pozdrawiam :)
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 17
Waga : 93
Wzrost : 194
Staż treningowy: 4 miesięcy bez przerwy, wcześniej pare miesięcy też chodziłem
Obwód pasa : 87
Obwód klaty: 105
Obwód uda: 60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3 godziny wf w tygodniu w szkole i silownia 3 razy w tygodniu min
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: ideolo
Preferowane formy aktywności fizycznej: obojetne
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wpc
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: nie
Możliwosci finansowe: bez problemu
Cel/problem/opis: w/w













Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-03-24 22:56:48

Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-03-24 22:58:48

Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-03-24 22:59:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zdecydowanie bierz się za masowanie
z kreatyną bym się wstrzymał jeszcze trochę, jak przejdziesz na cykl masowy to na pewno napotkasz zastój - wtedy bedzie odpowiedni czas na kreatyne
smialo mozesz sobie teraz spróbować splitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
j/w ładuj mase wysoki jesteś to musisz troszkę wrzucić na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jak Panowie, nie ma co zrzucac, smialo buduj jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak wcześniej, zdecydowanie celem powinna być masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o analizę i doradzenie suplementacji

Następny temat

Yyy... doradzi mi ktoś?:)

WHEY premium