sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Wysłana -
Rafał Bielsko
Bez jaj Kolego ojan. W takich razach sięgam po brzytwę Ockhama - i tnę bezlitośnie ;))

To prawda!!!
Pisałem już o tym kilkukrotnie na forum! To kuzyn mojej żony i ma ponad 70 lat. Nigdy nie był gruby. Z zawodu jest stolarzem. Jeszcze w ubiegłym roku zwoził na wózku susz z lasu (za zgodą leśniczego) na opalanie domu. Czasem sobie łyknie gorzałki i wciągnie łyżeczkę tego co mu każe spróbować córka, która gotuje obiady rodzinie. Od lat zajmuje się parapsychologią i uzdrawianiem reiki, wahadełkiem itp.

A jeśli chodzi o mnie to ostatnio zostałem mistrzem weteranów w kat. +50 lat na Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach
Wysłana -
Ty - jeśli wolno mi się tak wyrazić - jesteś twardym dowodem w sprawie, która oparta jest na realistycznych przesłankach. Przypadek życia bez kalorii dostarczanych w klasycznej postaci nie został jak dotąd naukowo stwierdzony. Mi to w każdym razie wystarczy ;)
Wysłana -
ogólnie to pocieszające rzeczy tu piszecie, w listopadzie 45 lat styknie więc sobie myslałem, że powoli kończy się czas zyskiwania masy mięśniowej (której i tak nie ma wiele), a zaczyna czas obrony przed spadkami. a tu prosze może uda się coś tam jeszcze wyciągnąć. poza tym korci mnie żeby jeszcze troche w trójboju sie spróbować. zawsze lepiej było z siłą niż z masą. ojan, wzorek jesteście prawdziwa inspiracją.

Zmieniony przez - avo 21 w dniu 2017-04-18 13:49:16
Wysłana -
Nigdy nie jest za późno....

Czyli avo21 niedługo widzimy Twój DT ...
Wysłana -
avo 21 - nawet po 60-tce masa mięśniowa rośnie.
Siła najlepiej rośnie po 50-tce (u niektórych jeszcze bardziej po dwóch 50-tkach )
Prawdziwą inspiracją jest WZOREK - jeszcze nie jest emerytem i nie ma tyle czasu jak ja.
Wysłana -
Jak widać po moim DT ,praca często jest sporym utrudnieniem w realizacji założeń...pomimo iż mam własny interes.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź