SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

candida albicans(Drożdżyca)- jakie badania?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
Witam. Mam ostatnimi czasy od mniej wiecej pol roku dosyc uciazliwe problemy zdrowotne, leczylem sie juz u psychiatrow, endokrynologow( nadal sie lecze). Ostanio rozmawialem o tym z moim znajomym i ten powiedzial mi, ze moze to byc drozdzyca. Sprawdzilem wiec w internecie objawy. Zaniepokoilem sie bo duzo z nich pasuje do mojego przypadku, oto niektore z nich: biały język, brak koncentracji, ciągłe zmęczenie, depresje, krótka pamięć, mrowienie kończyn, łaknienie niektórych pokarmów( w moim przypadku słodyczy), niedowaga, sucha cera( ze mnie skora sie po prostu sypie) swędzenie w okolicach odbytu( okrutnie swedzi), nadmierna potliwosc( napadowa), niedoczynnosc tarczycy, nerwowosc, wybuchowosc, wyczerpanie po przebudzeniu, zapalenia drog moczowych( pojawily sie ostatnio, aktualnie wyleczone), ospałosc, zimne dlonie i stopy, utrata wlosow. Te objawy stwierdzilem u siebie, mozna by przypisac je wielu chorobom osobno ale cy moze to byc drozdzyca? Jakie badania zrobic sobie w celu sprawdzenia takiej hipotezy? Pozdrawiam

" What you do in life, echoes in eternity. "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Candida to podstępne draństwo, jest bardzo mało osób, które nie mają jej przerostu w obecnych czasach, no ale jak se dbasz, tak masz Dieta to same słodycze i inne gówna, to najlepsze co może być dla candidy. Prawdopodobieństwo wykrycia jest nikłe, szczególnie w badaniach kału. Ja jestem pewny, że to moje utrapienia, a badania nic nie wykazały. Badania o dupę "rozstrzaś".

Ja bym spróbował na Twoim miejscu zmienić na 2-3 tygodnie dietę. Węglowodanów jak najmniej, coby ograniczyć przerost grzyba, bazować na jajkach, mięsie, do tego dużo warzyw (kalafior,brokuły, kapucha kiszona - zadba o dobrą florę w jelitach, szpinak, seler). Podgryzać orzechy zamiast byle jakich przekąsek. No i nie unikać tłuszczy, nie bój się nawet tych zwierzęcych, spokojnie możesz jeść tłuste mięsa jak karkówka. Generalnie obserwuj się - co Ci szkodzi więcej, co mniej. Po 2-3 tygodniach stopniowo wprowadzaj węglowodany, ale dbaj o ich jakość.

Mi dieta pomogła, obecnie pozwalam sobie na węglowodany, bo czuję się lepiej, ale na ścisłej diecie byłem prawie 4 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
a jakie badania zrobiles w jej kierunku?
1

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Badanie kału i nic niby nie wyszło. Tylko pieniądze w błoto wyrzuciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
czytalem, ze w badaniach kalu bardzo ciezko ja wykryc.

" What you do in life, echoes in eternity. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzucha

Następny temat

CWICZENIE

WHEY premium