SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

całkiem poważnie: PIERDZENIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Zauważyłem u siebie nazbyt częste puszczanie gazów po pewnych odżywkach - także słyszałem conieco

ponieważ zanim nie kupię jakiejś odżywki nie mam szans dowiedzieć się czy nie wywoła ona bulgotania w brzuchu i pierdów - proszę o napisanie jakie mieliście "reakcje" i po czym

no chyba że ktoś się bardzo wstydzi



r.w.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
JA WPIEPSZALEM AMINOKWASY oLIMPU aMINO aNABOLIC 2300 PIERDZENIA NADMIERNEGO NIEBYLO ALE JAK JUZ POSZEEDL GAZ TO ***... NIEMILOSIERNIE CIEZKO BYLO WYTRZYMAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja moge tylko powiedziec ze po MLO, FITMAX i HI-TEC nie mialem gazow, a moze to od mleka?
No to pomyslnych wiatrow hehe

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
Ja tam pierdzialem zawsze duzo...po kreatynie troche wiecej,ale w czym Ci to przeszkadza?mnie na poczatku przeszkadzalo tylko jak bylem z dziewczyna swoja,to poprostu czesciej do kibla wychodzilem...pozniej juz sie przyzwyczaila do bączków...)
nie smierdzących "smsów zycze")

"Musisz być twardy,jak słoik musztardy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec sugerujesz odpowiednią tresurę??? :)

r.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sugeruje zmianę odżywki. Też mam ten problem, kiedyś kupiłem sobie Egg protwein z Olimpu i musiałem odsprzedac z apól ceny, bo dupa mi sie nie zamykała. W poniedziałek zacząłem jeść Whey 2 Sport's One i dostałem sraki. Tragedia. Spróbuję jeszcze innych firm, ale coraz więcej mnie to kosztuje. Wydaje mi sie, ze lepiej zerzygnowac z odżywki która powoduje nadmierne gazy, bo na pewno oznacza to, że z organizmem dzieje sie cos niedobrego.


Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polpakalem sie ze smiechu ;))))))

siuper

pozdrawiam
mass
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja powiem tak. Po odżywach białkowych pierdzę, po odżywkach na masę mniej ale za to nie mogę się wysrać. Jakoś mi tak cały pokarm trawi chyba zbyt dokładnie i nie mogę zrobić jw.
Po kreatynie, aminokwasach zero pierdzenia.
Więc życzę wszystkim powodzenia.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
zasada jest taka, że po odżywkach białkowych się dużo pierdzi, a szczególnie jajecznych bo są bardzo ciężko strawne

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Niestey reakcje innych nie powiedza, nic o ewentualnej reakcji twojego organizmu; sorry, ale to nie matematyka i srednia arytmetyczna.
Jesi wystapia reakcje obronne oragnizmu ( wtaki czy inny sposob) radze odstawic odzywke, Twoj organizm jej nie toleruje, i juz - nie ma sie co katowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie Olimp Egg Protein psia ich mać

a w sumie jest całkiem znośnie po Sojavit 70 tejże firmy - tylko soja jest mniej skuteczna niz np jajko

r.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie - wie ktoś dokładnie???

czy po aminokwasach się mniej pierdzi????

zastanawiam się na przejście na same aminokwasy i carbo
- czy to będzie miało sens????

r.w.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA MULTIPOWERA- DOBRE CZY SZAJS ?

Następny temat

odzywki bialkowe

WHEY premium