SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty do joggingu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja:)
Jakich butów używacie do joggingu i jakie waszym zdaniem są godne polecenia na bieganie w terenie?Hem, będę wdzięczna z podanie orientacyjnej ceny

smoczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w deszczu nigy jeszcze nie biegałam, ale robiłam dośc ostre trasy w Beskidach na rowerze, i masz rację, ze jest genialnie i się duzo później męczy hehe, (tylko łatwiej się zabić), hmm, to pewnie dlatego, że jest chłodzenie zewnetrzne Bedę musiała sobie kiedys tak pobiegać-skoro tak reklamujesz kurcze, spodobało mi się to

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
nike
2 pary
jesli stopy zaczynajo odczowac bol, zmeczenie po biegu nastepnym razem druga para.

a to tak z doswiadczenia sobie sprobowalem i jest dobrze

kupuj zawsze obowie renomowanych firm

pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
ja mam reeboki. kup sobie buty specjalnie do biegania przeznaczone i odrobinke wieksze do tego mieciutkie skarpetki ale na poczatku i tak cie beda stopy bolaly ;) wiec ja proponuje do butow jeszcze ben-gay

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh:) a co to jest ben gay????
I czy polecasz jakiś konkretny model(+cena, please)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Ben-gay to taka maść rozgrzewająca, zresztą świetna na bóle mięśni i stawów sam aktualnie używam, tylko zastanawiam się jak na stopy to posmarować????

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nike canvas - cool (mimo że bez systemów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Do biegania w terenie potrzebne są buty z poduszkami powietrznymi ('air' w nazwie) najlepiej i pod piętą, i pod palcami (ostatnio używam Nike), ew. poduszki żelowe (Asics gel). Co do cen, ostatnio w GoSport jest jakaś promocja Nike 90-100zł.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaa:) a czy to jest gdzieś w Krakowie??
analazłam jeszcze teraz w sieci niezłą opinię buta salomona(a wiem, że robia niezłe górskie, więc może do biegania też)
nazywa się RaidSport, wie ktos coś może o nim??

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Te Go-Sporty z promocją to niestety Wawa
A Salomony...to nie stąd masz info?
http://www.bieganie.pl/sprzet/buty/2001/salomon_raid_sport.html

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uhm właśnie stąd:) a spodobały mi się, bo bardzo często łażę po górach a z tego co wyczytałam to nadają sie też na proste trasy, kiedy wysokie buciory wcale nie są takie ergonomiczne:) Heh, musze coś wymyslić, bo mi niedługo nogi odpadną biegam w butach z taka mortyzacją, ze pożal się Boże, piety czuje w uszach;) (no przesadziłam
Cóż przejdę się po sklepach Nike i zobaczę,może w Kraku też są promocje. Ten model, o którym Ty mówisz, to jest zdaje się męski(ten Asics)(oglądnełam ich stronę), hem, ja potrzebuję damskich:) a może róznice, nie są duże?

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh:) zdaje się, ze to co podales to wcale nie nazwa buta tylko nazwa amortyzacji cóż jak widac jestem wybitną specjalistka w tej dziedzinie;)Sorry, nie myślę-jutro matura

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rowerku

Następny temat

ryż czy kasza?

WHEY premium