SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

burgery z tuńczyka [RYBA]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5158
Skladniki:

- puszeczka tunczyka w sosie wlasnym - odsaczyc.
- 1 jajko
- 1 lyzka siemienia lnianego (mozna uzyc innego zageszczacza, np tarty ser)
- przyprawy (sol, pieprz, curry, sol czosnkowa itp)
- warzywka drobno pokrojone np szczypiorek, cebula
- oliwka do smazenia

1. Wrzucamy wszystko razem i mieszamy.

2. podgrzewamy oliwe na patelni i smazymy tunczykowa mieszanke podzielona na 2 czesci i uformowana w burgery.

Na fotkach wersja z siemieniem lnianym, bez sera, ze szczypiorkiem.

1 burger ma ok. 147 kcal
16g bialka
9.7g tluszczu (glownie z oliwy do smazenia, mozna odsaczyc na reczniku papierowym)
2g wegli (w tym 1.25g blonnika)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
Dzisiaj pierwszy raz robiłem również wersja z płatkami owsianymi całość w formie hamburgera :) Bardzo smakowite na pewno będę powtarzał i modernizował ten przepis! :)




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5158


fotki nie weszly..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
było.


pzdr

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
koniu rozumiem ze bylo ale dla kazdy przepis jest inny wiec nie negowal bym tego az tak:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
takiego nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
był już bardzo podobny, co nie zmienia faktu, że jest to pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Zayebiste !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28880
Pyszne tego mi brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862


Jeśli było to przeoczyłem, rewelacyjny sposób na tuńczyka którego uwielbiam na ciepło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jak smakuje tunczyk na cieplo?
bo jak sobie pomysle o takim na zimno to az mnie skreca...

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Dla mnie rewelacyjnie, na zimno też mnie ostatnio skręca, szczególnie z wody z oleju jakoś ujdzie. Zazwyczaj podsmażam tunę z makaronem lub ryżem ale ten sposób też jest mega, dodać tylko trochę przypraw: do gyros i sos sojowy np.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znakomity shake na upalne dni

Następny temat

Racuchy twarogowe z syropem klonowym i truskawkami

WHEY premium