SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bulgarian tribulus capsules

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czolem,

Wlasnie odebralem z poczty tribulusa z Ultimate Nutrition. Czy ktos moglby mi poradzic w jaki sposob to lykac aby uzyskac max efekty? Waze 96kg, cwicze okolo 1,5 roku. W opakowaniu jest 90 tabletek (podobno:)

pzdr,

WPWW!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z reguły jeśli dostanę sygnał (maila, telefon, sms) do godz. 15 to wysyłam w tym samym dniu, jeśli później to idzie następnego dnia.
Do Bulmastiffa wysyłałem przedwczoraj i dzisiaj dostał, czyli idzie 2-3 dni. Nie wiem czy tak będzie zawsze, zależy to od ilości paczek, czasu w danym dniu itp., ale tak czy inaczej najpóźniej w dzień po zamówieniu paczka wychodzi z Łodzi.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
jedna paczka to za malo ,dodatkowo przydalo by sie dokupic zma ,po tym polaczeniu sa dobre efekty:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
łykaj 3xdziennie do posiłków (to bedzie 2250mg)i dokup 1 opakowanie wiecej tak aby bylo na 8tyg.
A ile masz lat? jesli powyzej 23-25 to ok, a jak nie to nie łykaj.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy co chcesz osiągnąć. Jeżeli zależy ci na sile , to bierz 3 razy dziennie.Dla lepszego samopoczucia i motywacji do treningów, to wtedy wystarczy 1-2 caps. Natomiast samo TT , to trochę za mało , dodałbym zma

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego jedno opakowianie to za malo? przeciez tam jest 90 tab. 90 / 3 = 30, a ponoc nie powinno sie tego wciagac dluzej niz miesiac. Co do wieku to mam 24 lata.

Mam jeszcze jedna prosbe - co to jest ZMA? I ktore warto kupic?

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem , że powinno się brać 6-8 tygodni, ponieważ dopiero po około 2 tygodniach zażywania tt i zma poziom testosteronu jest najwyższy, a potem przez około 4-6 tygodni utrzymuje się na stałym poziomie po czym spada, ponieważ organizm "uodparnia" się na te suplementy- podobnie jak z kreatyną
ZMA- jest to specjalne połączenie magnezu i cynku w formie chelatów oraz wit B6. Podobnie jak TT ma za zadanie podwyższenie tzw naturalnego testosteronu, jednak na innej zasadzie niż TT. Próba połączenia cynku , magnezu i wit B6 kupionych w aptece (nawet w takich samych proporcjach) nie da ci tego co daje zma.
Najlepsze ZMA jeżeli chodzi o stos. jakość/cena mają firmy kaizen i cytodyne - dostępne u cybera
Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-12-03 23:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, dzieki za fachowa porade. A czy bez ZMA wyniki beda duzo gorsze? ZMA KAizena to 110 :( ........

pzdr,

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3782
Możesz kupić ZMA z Ultimeta któe kosztuje około 90 zeta. A samo TT bez ZMA to nie to samo. Zreszta spróbuj raz bez ZMA a następny cykl zrób z nim i porównaj.......
Najlepiej przekonać sie samemu....

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie tt + zma wzajemnie się uzupełniają, podwyższając swoją skuteczność, gdy są razem, a nie odzielnie. Czyli jest to czysty efekt synergii (2 + 2 = 5). samo tt daje 2, samo zma daje 2. Natomiast razem dają 5
Dlaczego?
Otóż TT "wymusza" jakoby produkcję testosteronu przez jądra. Natomiast zma stwarza warunki dla wzmożonej produkcji testosteronu, ponieaważ cynk jest jest kluczowym elementem w procesie produkcji testosteronu.
Czyli oba te składniki razem daja coś więcej niż 2+2=4
Ale może się mylę?

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-12-04 13:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne, pewnie masz racje, a gdybym zakupil w aptece czysty cynk i wciagal zalozmu dwukrotna dawke? + magnez oczywiscie...

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cynk i magnez + wit B6 kupione w aptece dadzą ci jakiś tam wzrost poziomu testosteronu.(sam próbowałem tak zrobić)Jednak będzie to ułamek tego co daje Ci ZMA, które jest specjalną kombinacją cynku, magnezu i witB6 w formie chelatów.
W aptece masz magnez przeważnie w formie asparagnianu( w sumie wchłania się 10 razy więcej od zwykłego tlenku mg, jednak to jeszcze nie to co Mg w formie chelatów).Jednak nawet jeżeli kupiłbyś osobno te składniki w formie chelatów, to i tak nie dadzą ci tyle co ZMA.
Dlaczego? Powiem ci na przykładzie Charlesa Poliquina (nieważne kto to), ważne natomiast ,że koleś miał genetyczną chorobę, która uniemożliwiała mu właściwe wchłanianie magnezu. Poprostu miał go we krwi za mało. Niezależnie od tego ile i jakiej firmy magnez i cynk chelatowy brał, to i tak poziom jego we krwi pozostawał nadal niski. Dopiero kiedy zaczął zażywać ZMA przez kilka miesięcy , poziom mg w jego krwi podskoczył o 70%.
Stało się to przede wszystkim dzięki specjalnemu połączeniu cynku, magnezu i wit B6, którego nie miały inne preparaty zawierające cynk i mg osobno.
Teraz jush wiesz dlaczego ZMA jest takie cenne..

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-12-04 22:00:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy, BCAA, Glutamina, jakich firm??

Następny temat

MEGA MASS czy OLIMP MCT ???

WHEY premium