SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

bukmacher -bwin

Wysłana -
Witam
Ostatnio z powodu tego że mam nieco wiecej czasu, chciałem znowu pobawic się troche w internetowych bukach. Jako ze wybiegłem z obiegu może ktoś pomoże, jak sie ma teraz bwin> warto? Mam do niego sentyment zawsze grałem na live tam;)
Chodzi o to jaka minimalna wpłata kiedy było 40zł, jak z bonusami?? Jaki trzeba zrobic obrót bądz jaka minimalna sume można wypłacić?
Chyba że poelcacie jakiś inny , fajnie by było jak by miał rozbudowany live bo na bwin fajnie i rpzejrzyscie to wygląda.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
u promo najlepiej szukac info u danego buka ,z reguly maja to gdzies na stronie głównej

ja polecam bet365 i obecnie betano - obydwa maja przystepne bonusy od 1 wplaty do max 200zł
Wysłana -
bwin nie polecam, wychvjali mojego kumpla na 51 tys. zł, blokując mu konto z powodu "nielegalnych praktyk". Tak to każdego można uwalić, więc radzę uważać na bwin
Wysłana -
Nie wiem czy tu ale spamu nie chce robic zakładajac nowy temat.
Gra ktos systemem remisowym ze w razie porazki czy wygranej druzyny gramy dalej nasza druzyna na remis i podwajamy stawke.
Jakieś wyniki ktoś dobre miał?
Kiedys sie w to bawiłem i 9 meczów czekałem ale było warto. Tv za to nowy kupiłem :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź