SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budyń dr oetker waniliowy jak liczyc makro i kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2090
witam, mam budyń dr oetkera na worku napisane jest ze na 100g produktu jest 5bialko 15 wegle 1 tluszcz a obok ze na jedna porcje 250g sa zwiekszone makro. budyń rozrabia sie z woda więc moje pytanie brzmi: jak liczyc kalorie z tego budyniu rozrabianego na wodzie? z samego proszku ? (torebka wazy 43g wiec wychodzi okolo 2b 7w i 1t) czy jako porcje która wyjdzie razem z wodą?

w sklad tego budyniu wchodzi tylko zawartosc worka + woda. zawsze liczyłem makro samego proszku. dobrze robiłem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Liczysz suchy proch. To, że dodasz do niego wody, nie zmieni jego b/t/w/kcal.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2090
tak tylko ze producent nie podał wartosci kcal dla samego proszku tylko dla 100g produktu po przyrzadzeniu :/ tu mam problem teraz bo jeśli dosypuje np do po 15g białka do omletów to nie wiem jak wyliczyć i z czego wyliczyc makro samego proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2090
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Hm... no to nie wiem czy dobrze rozumuje, po prostu dzielisz na 7 skład i powinno być ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
tak tylko ze producent nie podał wartosci kcal dla samego proszku tylko dla 100g produktu po przyrzadzeniu :/

Skoro podał skład po przyrządzeniu, to z pewnością podał również sposób, w jaki należy przyrządzić budyń, aby ten skład uzyskać.

Więc pozostaje matma na poziomie plusa i minusa i dowiesz się, jak wypada proch.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić aby gofry nie były takie suche?:(

Następny temat

Tradycyjne liczenie czy IF ? Za przeciw ?

WHEY premium