SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowanie masy a spalanie tłuszczu oraz brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 147
Mam takie pytanie jak spalić obecny nadmiar tkanki tłuszczowej , chodzę na siłownię niecałe 2 miesiące i postęp w wyglądzie mięsni jest , ale mam mnóstwo tłuszczu - szczególnie na brzuchu ( to skutek trybu życia przed siłownią ), jak mam się go pozbyć , piwa już nie piję , dietę mam odpowiednią i nie tyję , czy sama rozbudowa mięśni powoduje spalanie tkanki tłuszczowej ? jak ćwiczyć aeroby żeby spalić tłuszcz a nie mięsnie ?
I jeszcze mam pytanie o trening brzucha , ja chodze na siłownię 3x w tygodniu , czy brzuch można trenowac podczas każdej wizyty na siłowni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Albo rozbudowujesz mięśnie albo redukujesz wage ciała, nie ma i tego i tego. Z racji tego, że nadchodzą/nadeszły wakacje proponuje redukcje a na zime masę.
Aeroby najlepiej robić nacczo jako, że wtedy organizm spala tłuszczu (bo nie ma co spalać) ale oczywiście najwazniejsza jest odpowiednia dieta, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
j.w. albo to albo to. wybor nalezy do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
co d oćwiczeń mięśni brzucha, to polecam szóstkę weidera - napewno jest gdzieś tu na forum opisana. i brzuch można, a nawet należy ćwiczyć codziennie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Tu jest link do tematu o A6W
https://www.sfd.pl/temat249347/
Wypowiedz sie lub pytaj o oc kolwiek jak nei rozumiesz oraz
dieta
suple- nie teraz
aeroby

Zmieniony przez - Raskus w dniu 2006-06-04 09:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4796
Zarono A6W oraz ABS- https://www.sfd.pl/temat180570/ powinny, zarono jeden i drugi posiada wiele poztywnych opini temat swojej skutecznosci.

The positive aspect of negative thinking.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek :)

Następny temat

chcę zrzucić tłuszczyk na brzuchu

WHEY premium