SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowa somatyczna?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
nie wiem co to jest do cholery a jest za nia dwa razy wiecej punktow niz za budowe atletyczna przy naborze do wso wiec jakby mi to ktos zilustrowal to bylbym wdzieczny

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiem ze to kryterium selekcji sporotwej.. ale co ot ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
w "WIEM" jest tylko napisane, że to "...budowa fizyczna, dotyczące ciała."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
to ze to jest budowa ciala a nie np plac budowy to wiem kurde tylko jak ona wyglada?? zdaje sie ze bede musial zadac to pytanie gdzie indziej dzieki za odpowiedzi chlopaki

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
soma - ciało. budowa somatyczna - budowa ciała. ot chodzi o to że badając budowę człowieka można określic jakie ma predyspozycje do danej dyscypliny.
np. wysoki drybel, łapy jak łopaty a chudy do kozykówki lub siaty, niski i krępy, krótkie nogi i ramiona ciezarowiec, długonogi i smukły biegacz, kurdupel raczej watły ale krótkie ramiona strzelec itd.
pozdro

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
Za uzyskanie szczególnie wysokich wyników w próbach siły i wytrzymałości oraz za pożądany typ budowy somatycznej ciała kandydat (kandydatka) może uzyskać dodatkowe punkty preferencyjne:

10 punktów (mężczyzna) za wyniki w biegu na 1000 m - 3.10 i mniejszy oraz 15 podciągnięć na drążku (i więcej);

10 punktów (kobieta) za wynik w biegu na 800 m - 3.10 i mniejszy oraz 8 m i więcej w rzucie piłką lekarską;

20 punktów za typ budowy leptosomatyczny;

10 punktów za typ budowy atletyczny.


ktos mi to wytlumaczy?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
znalazłem coś:
Na podstawie pomiarów masy i wysokości ciała obliczono wskażnik Rohena, stosując system typologiczny Kretchmera (4) według następującego wzoru:
Iroh= masa ciała X 100 wysokość ciała do sześcianu.
- typ leptosomatyczny – od x do 1,28
- typ atletyczny – od 1,28 do 1,49
- typ pykiczny – powyżej 1,49
ja mam atletyczny

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
eee no soga juz masz ale jak bys mi powiedzial ile to bedzie dla goscia co ma 189 i 82kg wagi (jak to sie liczy bo nie kumam) to bede wdzieczny

i co znaczy od x do ilestam?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
o stary łapiesz 20 pkt typowy leptosomyk masz 1,22. troche źle ten wzór napisałem powinno być: masa ciała w gramach razy(to ten X) sto podzielić przez wzrost do trzciej potęgi. jak jesteś leptosomykiem nie bedziesz miał problemów ze sportami lekkoatletycznymi biegi itd. ja jestem atletykiem i trochę mi przyciężko na lekkiej.
pozdro!

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
a apropo jak już zaplusowałem to powidzcie mi prosto jak wkleić te mordy co są obok ksywki np ****i ma Batmana ty jakiegoś komandosa a ja tylko pytajnik.
z góry dzięki. pewnie gdzieś to jest napisane ale nie chce mi się szukać.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
najedz na samej gorze na napis forum z rozwinietego menu wybierz zmiana danych... wpisz login haslo potem tam bedziesz mial takie cus z napisem zdjecie i obok tego przycisk z napisem przegladaj... wybierasz plik i juz

tylko pamietaj ze musi miec 80 x 80 pixeli, max. 5Kb, jpg/gif/png
tak czulem ze ta waga to w gramach wielkie dzieki za odpowiedz

dupa nie biegacz ze mnie bo ja grubasek jestem hehe

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIESKUTECZNY TRENING???

Następny temat

posladki

Wiecej