SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowa ciała- pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kermit z działu Alternatywna droga.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Witam,mam pewien problem,17 wiosen mi już mineło ze sporterm wiele wspólnego nie miałem.I pewnie właśnie dla tego musze teraz zapracować na to, co inni maja od natury za darmo...normalny wygląd.Mam bowiem wady postawy,na ile są one poważne to nie wiem, ale bez przesady. Chodzi tu głównie o moja klate(ach ta klata), z nią jest najgorzej. Otóż, wystaje mi obojczyk, znaczy się reszta klatki jest zapadnięta względem obojczyka jakieś 1,5-2 cm i dalatego wystaje.Ale to nie koniec, cała klata jest zapadniętam, ale jej lewa strona ma się jeszcze czym "pochawalić", mniej więcej na całej wysokości wyrostka mieczykowego(może też troche do góry)żebra są jeszcze bardziej zapadnięte względem żeber z prawej strony, tworzą taką wklęsłość. Jednak temu wszystkiemu smaczku dodaje jeszcze to, że reszta żeber, poniżej wyrostka mieczykowego stopniowo się wybrzusza,konieć końcow wystają one 1 cm za żebra z prawej strony(te "dobre")całościowo tworząc z lewj strony lekkie zagłębienie z wyskom dolnym brzegiem:).Tak, to chyba na tyle, wszystko to razem tworzy to, że mam strasznie ,z wyglądu mizerną i chudą klatę, cycki są małe, bo pomniejsza je wystający obojczyk, a wklęsłość poniżej nich strasznie optycznie powiększa brzuch(a chudszy to ja chyba juz nie będeMoje szczere i pełne nadzieji pytanie jest takie, ledzie, powiedzcie jakie są możlowości skorygowanie tych wad przez ćwiczenia,podkrewślam że nie jestem inwalidą i siłowo i wytrzymałościowo nie odstaje od rówieśników i mam naprawdę szczere chęci do ciężkiej pracy.Podajcie jakieś ćwiczenia na rozwój odpowiednich mięśni, tak żeby jak najbardziej wpłyneły na same kości, ale i na przyrost masy.Wiem że może to pytanie nie do was, ale ja po prostu szukam pomocy. Z góry wielkie dzięki za wszelkie przejawy dobrej woli! Wesołych Świąt!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no tak, ja lekarzem nie jestem
ale myśle, że najpierw powinieneś się do niego udać i z nim porozmawiać
nie wiem czy nie lepiej przenieść to do "zdrowia" ale jako, że są świeta i moderatorzy mają wolne to zostawiam go tutaj. jutro się zastanowie czy przenosić czy kogoś tu ściągnąć
a póki co ciesz się świetami, bedzie dobrze

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Do zdrowia z tym Ale, zalecam wizytę u lekarza i konsulatację. Opis twojej postawy może i jest czytelny, ale chyba tylko dla kogoś z medycznym doświadczeniem Z tego cu udało mi się zrozumieć, to masz wklęsłą klatkę i wystające żebra??? Jeżeli tylko tyle to szłoby z tym coś zrobić, ale naserio zalecałbym wizytę u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Dzięki Panowie za te słowa. Ale spoko,już się do tego przyzwyczaiłem,jak bym się przejmował to bym tylko siedział załamany jak ten kartofel na d...i nic nie robił. A po lekarzach to mnie już starzy wozili, ale wcześniej, bo szybko urosłem i wyszło z tego, że mi kazali robić jakieś ćwiczenia, ale one był po to żeby rozbudować rozciągnięte mięsnie, które nienadążyły za wzrostem kości.Teraz są mi już chyba nieprzydatne, bo podstawy to już mam. Chciałym po prostu wiedzieć, czy da sie te nierówności,że tak powiem wypełnic mięśniami, jakoś je zaretuszować,przez ogólny rozwój,tak żeby wyglądało w miarę normalnie, bo mięśnie to kości raczej już nie wyprostują.A jak trzeba przenieść to spoko, bo tak w sumie to działu "zdrowie" nie zauważyłem...że tak powiem "jestm tu nowy".Wesołych!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
ale tutaj chodzi o to, żeby ustalić czy nie masz żadnych przeciwskazań do treningu siłowego

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No włąśnie, bo wiesz jagby ci ten obojczyk miało wydupić przy wyciskaniu, to nie byłoby wesoło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Fotke.
Zamieśc fotke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Sorry za zwłoke.Jakby to powiedzieć, jakoś mnie nie ciagnie do tego żeby się tak tam fotografować. Tak jakoś.:)Jednak powiem tak, szczerze to troche wzbudziliście we mmnie pewne wątpliwości co do tego,żeby skonsultować się z jakimś lekarzem,ale... Właśnie,ale mimo wszystko tego nie zrobiłem i więcej,w połowie grudnia zakupiłem ławeczke do ćwiczeń i sztange i tak 17 grudnia walnołem pierwszy terening, tylko na klate.Do dziś wygląda on tak:-
-Ogólna rozgrzewka
-wale wstępne zmęczenie mięśni 2-3x-12 wyciskani lżejszej sztangi na prostej
-Wyciskanie sztangi na prostej 3x-12
-przenoszenie sztangielki nag głową 3x12
-rozpiętki na prostej 3x12
-wyciskanie sztangi na skosie-góra 3x12-
-ewentualnie na koniec rozciągam mięśnie serią rozpiętek
Narazie tak to wygląda,powiedzcie co o tym sądzicie,wszelkie wskazowki i rady przyjmę z chęcią.Co jednak najważniejsze, prawie po każdym treningu widze efekt:),znaczy się po treningu mięśnie są maksymalnie napięte i tak po 3 dniach przerwy tak z połowe tej "napiętej" wielkości zostaje,przyrost:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blizny i solarium (masz czas i sie znasz to zajrzyj:))

Następny temat

prosze o wskazówki dotyczące solarium:)

WHEY premium