SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bst-- l-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
bst w dziale odzywianie w jednym z postow napisales ze: "bd: Pleciesz glupoty. Ja stosowalem kiedys L-karnityne Ultimate Nutrition - 1000mg tabletki. Byly one ciekawe, bo efekt wystapowal dopiero gdzies po 3h, ale edokladnie po tym okresie czasu nastepowalo uczucie goraca, wychodzily zyly. A efektem koncowym bylo to, ze faktycznie palil sie tlusz.
Wazne jest jedno - wysoka dawka, jak bedziesz bral 300mg dziennie to zapomnij o jakim kolwiek efekcie - tak jak pisalem 1000mg to _minimum_" powiem ze dales mi do myslenia...moze na swieta cos skapnie to sprobuje tej l-karnityny
a robiles duzo aerobow czy tluszczyk sie palil i bez nich?

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hydroxycut + 1000mg przed treningiem i przed snem. W dni treningowe 1000mg po przebudzeniu.
Zobacze co z tego wyjdzie.

Nie wiem dlaczego na kolege ktory bral 4g dziennie nie dzialalo.. Moze faktycznie dziala to tylko z polaczeniem z FatBurnerem?

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprobuj, ja nie robilem areodobow - nie mialem czasu :)
Kup FatBurnera i dolacz do niego z 1000mg L-karnityny

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6518
A te 1000mg to brac za jednym zamachem (np. przed treningiem) czy rozlozyc sobie na kilka porcji?

Alibudda

"They"... will tear your soul apart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
chyba raczej za jednym zamachem

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Czy da coś mieszanie l-karnityny z ECA?
Czy po cyklu KREATYNY, bede mogl zarzucic dawke l-karnityny i ECA (do rzeźby).

Smacznego świątecznego jajeczka!

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Arcio pamietaj ze termogeniki sa dla osob w pelni dojrzalych fizycznie.

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Web: termogeniki dla osob w pelni dojrzalych fizycznie? a to niby dlaczego? ECA - to nie sa zadne koksy, ich skutki uboczne to raczej cos w stylu ospania, zmeczenia (po dluzszym braniu), uzaleznienie (tez po dluzszym braniu), nadcisnienie..., a tak w ogole to co masz na mysli pod pojeciem dojrzaly fizycznie? od ilu twoim zdaniem lat jest sie dojrzaly fizycznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Jezeli masz dostep do starych Flex'ow to proponuje Ci numer 9 (28) z wrzesnia 99. Tam jest b. ciakawy artykul na temat ECA.

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
eee nie czytam czasopism o takiej tematyce - od tego mam internet :)
Jak cos kupuje to sa to ksiazki i komiksy (manga anime).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie przymierzam do polaczenia ECA z L-karnityna - czekam tylko az dostane Vise.

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm ja bralem najpier 3g/dzien a potem 4g/dzien L-karnityny podzielone na 3 dawki i nie zauwazylem efektow :(
Adam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabletki czy proszek?

Następny temat

L - KARNITYNA

Wiecej