SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszki i spining - odchudzanie - czy pomogą ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
Witam Was dziewczyny
Jestem tu nowa więc jeśli coś źle zaczynam to góry przepraszam :). Mam pytanie otóż mam zamiar się wybrać na spining celem redukcji masy ciała będzie on 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy, robię w domu też każdy dzień brzuszki jak na razie 40 dziennie mam zamiar zwiększać z każdym dniem tą liczbę. Czy pomoże mi to w schudnięciu i ujędrnieniu swojego ciała ? Jestem po dwóch ciążach więc zależy mi też na brzuchu bo trochę skóry zostało.
Za pomoc z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
nie ma za co

masy ciała nie redukujemy, tu redukujemy tkankę tłuszczową, taka dygresja

spinning jak i brzuszki napewno nie przeszkodzą, ale zacznij od dobrej diety, w podwieszonych w tym dziale art "pierwsza redukcja", zajrzyj przeczytaj i ułóż dietę, wstaw tutaj i poprawimy ewentualne błędy

do tego najlepiej siłownia(nie tylko brzuszki)+ćwiczenia aerobowe(np. spinning właśnie) - dział trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
... dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
"masy ciała nie redukujemy, tu redukujemy tkankę tłuszczową, taka dygresja" - nie znam się teraz już będę wiedzieć :). Ale co do ćwiczeń to chyba dobrze wybrałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Witamy
Jesteś w dziale Ladies
Jeśli chcesz pomocy przeczytaj https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
i zamieść potrzebne dane
Płaski brzuch robi się dietą a nie setkami brzuszków

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

liqierek DT/podsum.str.21,34

Następny temat

Figura jabłko - trening

Wiecej