SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2364
mam 18 lat,165cm wzrostu i ważę ok.50kg..generalnie jestem zadowolona ze swojego wygladu i tylko ten przeklęty przuch wpędza mnie w kompleksy,chciałabym żeby był płaski nie koniecznie szczególnie umięśniony ewentualnie tylko leciutko zarysowane mięśnie..nie wiem jak pozbyć się tego tłuszczyku,czy wystarczy jeśli ogranicze słodycze i wieczorne posiłki i do tego codziennie 4 do6 serii po 15 brzuszków zwykłych? prosze doradźcie mi coś,chciał;abym się tego pozbyć w jak najkrótszym czasie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki dE^SiRE, ale chyba nie mówimy o tym samym...
Mia_mia nie ma problemów z nadwagą, ma tylko wystający brzuszek (jeśli wogóle ma na nim jakiś tłuszcz, bo waży naprawdę mało...). Problem jest do zlikwidowania w w/w sposób. Wiem co piszę, bo kiedy to robiłam- brzuch miałam jak deska. Przy tym wcale nie ćwiczyłam. Niczego się nie rozluźnia i nie napina- poprostu utrzymuje się cały czas wciągnięty brzuch. Może źle to nazywam- tytaj można się spierać, gdyby ktoś chciał :) No i nie robi się tego przez trzy miesiące, tylko do oporu (czyt. for ever). Jeśli się przestanie, to niestety po jakimś czasie znajdujemy się w punkcie wyjścia... Zresztą, o tym "wciąganiu brzucha", to pewnie słyszała każda dziewczyna :)Ja o tym tylko przypominam i podkreślam, że to działa.
BTW, nie odważyłabym się polecać tutaj czegokolwiek, czego sama nie wypróbowałam na sobie.


"Pomoc w liczeniu syfów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj do archiwum tego dzialu i dzialu 'Odzywianie'. Kolekcje ciekawych linkow masz np. tutaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=56972. Ladny brzuch to wypadkowa 3 glownych czynnikow: dieta, aeroby (zerknij np. do podwieszonego posta 'Efektywane spalanie tluszczu' https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72227) i cwiczenia. Zamiast brzuszkow rob spiecia (tzn dolna czesc plecow nie powinna sie odrywac od podloza), dorzuc tez cos na dolna partie brzucha (np. wznosy nog).

"Despite all my rage I'm still just a rat in a cage."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie dorzucaj unoszenia nóg do spięć - priorytetowo traktuj ćwiczenia ukierunkowane na rozwój dolnego obszaru mięśni brzucha który jest słabiej rozwinięty od górnego - zawsze ćwicz dolny obszar na początku sesji poświęconej mięśniom brzucha.
P.S rozciagaj mięśnie brzucha po każdej sesji - mogą one ulec skróceniu podczas ćwiczeń - tak przynajmniej Michail mówił

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
I możesz sobie na przykład 'pokręcić'...

Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm.......
drogie panie czy wy przypadkiem nie przesadzacie
Cóz bardziej uroczego niz odrobina kragłosci, nie pozbywajcie sie tych walorów
Co raz mniej piekna na tym swiecie
Oczywiscie nie jestem zwolennikiem ani amatorem swinki Pigi ale prosze- bez przesady
Az sie rozmazyłem jak pomyslałem o lekko zaokraglonym brzuszku
(Sorry za dzisiejsze marzenia ale miałem taki piekny sen)


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
A kto moowi o pozbywaniu się czegoś!
Ja osobiście nie przesadzam - trzeba po prostu utrzymac go w dobrej formie i już!



Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
och własnie tak!


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Blum- to tez zalezy kto co lubi...
nie ma to jak ładny brzuch u plci pieknej...ja osobiscie wole łądnie zaznaczone miesnie niz tluszczyk ...

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie z umiarem, nic z nadmiarem

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Dla mnie przesadnie widoczne miesnie brzucha u kobiety sa delikatnie mowiac "nie kobiece",krata jest dla chlopow i koniec .

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"To pan CHYTRY asi konstatoval po kure kde nabral 10 kg a potom 9,5spadnull.
Chachachacha.
To ale neni chyba testosteronu.......Chlapce az budes mat odcvicene tolko co ja tak potom mozes do toho vypravat.........Mam najradsej takych ako ty infrastellar 60 kilovych borcov co do vsetkeho pindaju a pritom tomu*****a rozumia........Ja nikomu ten testosteron nezakazujem ani neprikazujem ja som len napisal to co je uz davno odskusane........
Zatial pekny den"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2364
nie chodzi mi o męską kratę na brzuchu..poprostu chce zeby był płaski.. nie mamm mozliwosci odwiedzania silowni wiec zostaje mi ciwiczenie w domu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ach ten przeklęty tłuszcz!!!

Następny temat

piękne włosy ,skóra i pazurki

WHEY premium