SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch - 6W da rade czy nie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zakładam tutaj, zeby nie dostac miliarda bluzgow :P ...
kiedys ostro cwiczylem ... ale jakies 2 lata temu przestalem, zmienila sie sytuacja zyciowa, zaczalem pic, palic etc...
no i tyc, nie mowiac ze tracic mase miesniowa, choc z ta nie jest najgorzej, najbardziej irytuje mnie tłuszcz ktory zgromadzil sie na brzuchu ... i pisze w sumie tylko z jednym pytaniem ...

zalczam zdjecie i ... pytam czy 6 weidera, bo w sumie to bylo to co najbardziej robilo wrazenie na moich miesniach da rade to spalic w jednym cyklu (tj 42 dni) ... jesli chodzi o diete, to mowie wprost nie mam takowej, moja dieta to nic ... szczerze mowiac to jadlem jakies 3 dni temu, bo poprostu nie czuje glodu, a co najgorsze nie jem a wciaz nabieram masy tluszczowej i wydaje mi sie to troche dziwne, bo co jak co, ale od samych plynow to az nierealne ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
miesni to tam tez nie widac

nie jesz= spowalniasz metabolizm, organizm odzywia sie twoimi miesniami, a tluszcz zachwuje na "czarną godzine"

weiderem nie spalisz brzucha..cwiczenia aerobowe + dieta- niejedzenie nie jest sposobem na schudnięcie

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Na pierwszym miejscu dieta,potem aeroby,zas na koncu cwiczenia,i to raczej nie od razu 6 weidera,bo to juz bardziej,zeby miesnie wyrzezbic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
jeszcze mam takie pytanie odnosnie 6weidera. robie mase i 6 weidera to w niczym nie przeszkadza? ;> :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie ma sensu robic a6w, niepotrzebnie tylko przeciązasz mięsnie brzucha i kręgosłup. standardowo 3x tydzien, 2 cwiczenia na miesnie proste, jedno na skosne, do tego do treningu pleców cwiczenia na mięsnie odcinka lędzwiowego kręgosłupa i starczy.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzonko i pare pytan.

Następny temat

Idealne proporcje...Chcesz wiedziec czy twoja lapka, klata i sa proporcjonalne...

WHEY premium