SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak siły na trening wieczorem. w ciągu dnia mega motywacja,ale trening możliwy tylko wieczorem.PAT?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3475
Krawat - drzemka odpada. mam dwie małe córcie które z utęsknieniem zawsze czekają na mój powrót z pracy. WnMPapa - testowałem już czy jest to wina posiłku po powrocie do domu czy nie. raczej to bym wykluczył - czy zjem obficie czy też nie - nie odczuwam różnicy. co więcej w kwestii jedzenia - jem regularnie 5 posiłków dziennie średnio co 3 4 godziny. jem raczej wartościowe rzeczy. unikam produktów mocno przetworzonych. unikam pszenicy itp.
poniedziałek - piatek:
pobudka godz. 5:45;
śniadanie (pełnowartościowe) godz. 7:00;
pierwszy posiłek w pracy (koktajl energetyczny: mleko, pół kostki twaróg chudy, banan, 100g mieszanki zbóż; słonecznik, kakao itp.) godz. 11:00;
drugi posiłek pracy (koktajl energetyczny) godz. 15:00;
trzeci posiłek w domu (obiad - raczej mniej kalorii niż w koktajlach w pracy) godz 18:30;
trening 21:00;
5 posiłek (bogaty wyłącznie w białko) 22:30;
sen 23:00


czy jest to typowy zjazd energetyczny? nie koniecznie. jak pisałem w pierwszym poście. jak już uda mi sie "zmusić" i ruszyć na trening to okazuje się że energii jest dużo. wraca ochota - endorfiny skaczą i nawet przez chwilę nie pomyślę żeby kończyc trening. wręcz przeciwnie nabieram ochoty na kolejne ćwiczenia i więcej powtórzeń.


Zmieniony przez - Shao-Kahn w dniu 2017-06-15 16:23:29

Zmieniony przez - Shao-Kahn w dniu 2017-06-15 16:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sam mam tak wystarczy że po pracy się na chwilę położę i juz odpływam i mi się nic nie chce, ale jak się nie położę jest ok, jak tylko zacznę trening rozgrzewkę to już jest lepiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3475
porównałbym to raczej do czegoś w rodzaju przełączenia organizmu w status "uśpienia". po 8 godzinach w pracy na pełnych obrotach wracam do domu gdzie spokojnie mogę zwolnić tempo bo z niczym nie muszę pędzić. organizm wie że może teraz spokojnie zwolnić i wycisza się.

od kiedy tak mam? myślę, że już ok. rok. i mniej więcej tyle pracuje na aktualnym stanowisku.

uważam też, że jakość mojego snu też nie jest najlepsza. kiedyś lepiej się wysypiałem. obecnie często odnoszę wrażenie, że zaraz po przebudzeniu już odczuwam zmęczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zrób sobie moza badania, pełną morfologie + hormony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
byc moze to po prostu napiecie nerwowe, emocjonalne, ktore towarzyszy Ci w pracy, a w domu puszcza i stad ten stan wyladowania akumulatorka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3475
anubis84 - morfologię robiłem i wszystko wyszło ok. ale poziomu hormonów faktycznie nie badałem- do zrobienia

TomQ-MAG - dokładnie tak bym to określił!

reasumując - zrobię badania dla pełnego porządku i w między czasie wprowadzę suplementację kofeiną i tyrozyną jak zalecaliście

czy macie ewentualnie jeszcze inne sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mozna wykorzystac suplementacje adaptogenami dodatkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
żen szenia w ciągu dnia mozesz dać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Pewnie w pracy i tak pijasz sporo kawy więc nie wiadomo jaką masz tolerancje na kofeinę.
Może pomyśl też nad tym?
żeń-szeń

Początkowo myślałem o przedtreningówce i chciałem od siebie polecić:
pump ostrovit
Ja ją wybrałem ze względu na niską zawartość kofeiny i tak w zależności od dnia testowałem i doszedłem do wniosku, że najlepiej na mnie działała 1,5 -2 krotna porcja.
Tylko u Ciebie rozumiem, że największym problemem jest wyjście z domu bo jak już znajdziesz się w szatni to problemu nie masz?

Może akurat na Ciebie zadziała jak będziesz z kimś chodził? Chociaż ja akurat jestem typem samotnika i lubię samemu ćwiczyć, to wiem, że na niektórych mobilizująco działa jak chodzą na trening razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Suplementacja suplementacją, ale może trzeba dostosowac się do potrzeb organizmu. Osobiście po pracy jestem tak wypluta, że żaden popełudniowy trening w grę nie wchodzi, a dwa, że też chcę mieć czas dla rodziny, plus jeszcze logistyka z dojazdem dochodzi. I dla mnie jedynym ratunkiem jest trening przed pracą. Ludzi na siłce mniej i jest to bezapelacyjnie plus. Poza tym problemy ze snem mogą też mieć zwiazek z treningiem o póżnej porze - masz taką sinusoidę - napięcie w pracy, potem chwila luzu w domu i znowu podbcie aktywności przed snem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki suplement

Następny temat

AAKG + Beta Alanina

WHEY premium