SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak pojęcia o dopingu - jak to zmienić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 181
Witam serdecznie, trenuję 3 lata na sucho i rzadko kiedy zagłębiałem się w temat dopingu, bo nie planowałem nic wstrzykiwać, jednak teraz moja wiedza o diecie, treningu suplementacji jest na dość wysokim poziomie i chciałbym zacząć wbijać, ale najpierw muszę pogłębić wiedze - czy możecie polecić jakieś strony/książki poza sfd, czy forum sfd spokojnie wystarczy i po lekturze mogę tu wrócić po ocene rozpiski?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15722 Napisanych postów 17796 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195119
Na początek wrzuć ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362749 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664044
Tutaj masz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Forum sfd spokojnie wystarczy ja cala wiedze od poczatku mojej przygody z dopingiem czerpie z forum,tylko trzeba troche tematow podwieszonych poczytac(czesc z tych rzeczy troche sie zmienila z biegiem lat) i oczywiscie tematow uzytkownikow bo tam sa bardzo rzeczowe odpowiedzi bardziej doswiadczonych uzytkownikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
smakporazki95
Witam serdecznie, trenuję 3 lata na sucho i rzadko kiedy zagłębiałem się w temat dopingu, bo nie planowałem nic wstrzykiwać, jednak teraz moja wiedza o diecie, treningu suplementacji jest na dość wysokim poziomie i chciałbym zacząć wbijać, ale najpierw muszę pogłębić wiedze - czy możecie polecić jakieś strony/książki poza sfd, czy forum sfd spokojnie wystarczy i po lekturze mogę tu wrócić po ocene rozpiski?



Podstawy:

https://www.sfd.pl/DOPING__najciekawsze_tematy-t375127.html


Na bieżąco + słowo klucz:

https://www.sfd.pl/wyszukaj 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 181
Ok, powiedzcie mi w ogóle czy nadaję się na doping( oczywiście gdy posiąde odpowiednią wiedze na ten temat ), z góry dzięki

1. WIEK: 21
2. WAGA: 70
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 100
-udo: 64
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: reszta kcal
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: push pull
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: 130
-przysiad: nie sprawdzałem - nogi robię regularnie

Wiec tak, przygode z siłką zacząłem 3 lata temu, na początku bez diety, ale i tak ładnie balast zrzuciłem, potem podredukowałem i ważyłem59 kg i zacząłem powoli budować masę na diecie potem redukcja no i jest jak jest szału nie ma, ale na pewno wobec początków postęp duży, myślę o dopingu ponieważ
- trzymam diete, jem zdrowo, nie zapominam o owocach, warzywach, wiadomo dobre zrodla btw, codziennie to samo makro, jeśli chodzi o diete to najlepiej mi sie trenuje, masa wchodzi na tłuszczach 100g, białka 2g reszta węgle, przemiana materii 3300-3400
-trening push pull, najlepiej mi sie na tym cwiczy, ale oczywiscie zmieniam na góra/doł, fbw zeby dawac bodzce
- pracuję więc mam $$$ na stery, badania i inne pierdoły
- nie pale, nie pije a na coś trzeba umrzeć
-chce spróbować jak to jest:p
- nie chce występować na scenie, ale mieć fajną umięśnioną sylwetke, a naturalnie nie osiągne tego co będę chciał z pomocą sterydów być może też( ale lepiej żałować że sie spróbowało niż że się nie spróbowało)

No i co no, nie ma co ukrywać w dzisiejszych czasach większość wbija i nie chce już więcej słuchać czegoś takiego ile czasu cwiczysz (pyta chłoapak z niskim bfem 50 cm w łapie), ja: no 3 lata, a Ty? No ja około 2,5 roku :d Dobra nie chce przynudzać, tylko dodam że jestem świadomy skutków ubocznych, ale tak samo jestem świadomy, że przebywając z palaczami również jestem narażony na zło, jeżdząć motocyklem również ryzykuję itd. jak to mówią nie ma ryzyka, nie ma zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Młody jesteś, popracuj jeszcze 1-2lata nad sobą bez towaru i możesz odkręcać. Przez ten czas poprawisz jeszcze swoje wyniki znacznie i będzie tylko lepiej.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 181
Ok, poslucham bardziej doświadczonych chlopakow:) dz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykk jak rozpisać clomid i hcg

WHEY premium