SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak efektow na propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
Witam, jestem drugi tydzien na propie za mna juz chyba 6/7 strzalow i efekty zerowe ;/ wbijam propa z rotexa, jak dlugo rozkreca sie prop a moze dostalem wyj**ke? jedyne co zauwazylem to to ze troche bardziej sie poce takie mam wrazenie i byc moze ciut lepsze samopoczucie i to wszystko bije e2d 100mg to moj pierwszy cykl.

Hardstyle Is My Style...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
a jak miska trening?teraz to nie te same koksy co dawniej ze nic nie musiales robic a czlowiek wygladal lepiej,teraz jest miska trening a kokos pomoze lub nie takie sa realia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
po 4-5 strzale już powinieneś poczuć wyraźnie propa, nie musisz stawać na uszach, żeby poczuć działanie koksu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
no to chyba mam wyj**ke jakas ;/ miska dobrze trzymana trening tez, efekty mizerne poki co, kto wie czy samego oleju nie wbijam ;/

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
ja dopiero w 3 tygodniu zacząłem widzieć efekty a szczególnie zwóc uwage na jakosc spermy bo moja na propie była gesta w ch** ;)

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
a wbijasz 100mg e2d?

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
korva od dzisiaj wygląd spermy wyznacza działanie środka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Jak nie idzie to dołóż węgla a nie koksu.
jak wygląda twój rozkład makro??
To jest niemożliwe by nie działała tak sztandarowa pozycja w Polskich ug,jaką jest propionat.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
moze towar nie bardzo? wiadomo nie jest to apteka czy chocby alchemia, balkan itp to zwykly rotex ;/ nawet syfy nie wylaza hehe, nie wiem co jest nie tak ale poki co jestem bardzo zawiedziony.

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
czemu nie pojdziesz zbadac krew na testa kosztuje to pare zloty wtedy wiesz co masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
dokładnie, lec na badania testa. samopoczucie lepsze itp to tak jak by był tam prop, moze rzeczywiscie micha kuleje tak jak pisza Ci koledzy wyzej. Dziwne bo propy to przewaznie w kazdym ug działaja.

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka+deka=wysokie libido

Następny temat

cykl na propie koncówka

Wiecej