SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

box-kombinacje

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
witam jesli jest tu ktos kto trenuje box niech poda kombinacje ciosow ktora mu najbardziej pasuje ja lubie:
- prawy prosty,lewy prosty,prawy sierp
-lewy prosty,prawy sierp
to robie najczesciej potem przechodze do zwarcia i tam juz cos z judo :)
wiadomo ze w walce nie mysli sie o kombinacjach ale ja sobie je juz dopracowalem i raczej w walce (ulicznej/szkolnej) :) tez juz mi to wychodzi...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
świeżak tutaj, więc może na początek jedno czy dwa głupie pytania:
1. Na jakiej wysokości zawiesić refleksówkę? Mam 180cm.
2. Trochę nie zbyt duży mamy wybór dobrych worków. Czy takie ze ścinkami bawełnianymi w środku nie deformują się po jakimś czasie? Szczególnie gdy mają około 120cm.
3. Gdzie kupić w Krakowie dobry wór? A może któryś z was chce mi sprzedać używany w bardzo niezbitym stanie?

Macie to samo? - zawsze jak sobie poczytam forum przez 15 minut chcę zlać mój worek, rodzinę, pogan i pacyfistów.

thaifixer


thaifixer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


sias

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
lewy prosty, prawy prosty, lewy sierp, prawy prosty, lewy prosty;
lewy prosty, prawy prosty, lewy hak, prawy prosty, lewy prosty;
lewy hak, prawy prosty, lewy sierp, prawy prosty, lewy prosty;

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
lewy prosty, prawy prosty - czyli standardowo rozpoznawczo. Jak cos z tego wejdzie to juz mozna cos powiedziec o klasie przeciwnika...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam wiem jedno, jak wchodze to raz a dobrze, przewaznie:
1.low kick z prawej i prawy lokiec (jezeli dobrze sie wykona do gosc nawet sobie moze garde trzymac i tak gowno mu pomoze :D)
2.low kick z prawej, lewy prosty i ewentualnie poprawiam prawym sierpem
3.prawy prosty, low kick z lewej, lewy lokiec i potem przeniesienie ciezaru ciala na prawe biodro i finish kolanem

Pozdrawiam
ViRuS
[;)][:(][;)][:(]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


W zwarciu (rzuty): O Goshi, Ippon Seoi Nagge, Harai Goshi (i kolesia mozna szpachelka z asfaltu zbierac

Pozdrawiam
ViRuS
[;)][:(][;)][:(]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
virus zycze powodzenia z tymi kombinacjami...dla mnie sa one calkowicie nielogiczne, no chyba ze juz jest tak pozno w nocy i nic nie jest logiczne...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
No bez przesady. Ostatnia mi sie podoba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
prawsdew mowiac z tymi low kickami to nie wiem czy bym sobie poradzil prawy low kick i prawy lokiec hmm nie wiem jak by to mozna wykonac szybko i skutecznie. Zawsze myslalem ze najlepiej odrazu atakowac glowe...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Virus - 1 kombinacja jest nierealna do wykonania (chyba, że przeciwnik będzie grzecznie stał i czekał).

Generalnie - zaczyna lewy prosty, konczy lewy prosty.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten low kick. domyslam sie ze chodzi o o kopnięcie z golenia w udo. jesli jest bardzo silny i udany to jesli sie nie przewroci to niemalze paralizuje przeciwnika wiec pozniej wszystko mozan zrobic :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sambo w polsce

Następny temat

maloznany styl

WHEY premium