SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boli po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Siema, trenuje Kick-Boxing (10 miesiecy) i dzisiaj podczas treningu kiedy bylem juz mocno rozgrzany mielismy rozciaganie, pod koniec bylo frontalne podanie nogi do przodu i parten trzymajac ja naciagal do gory do maxa jeden raz... i kiedy robil mi prawa noge przy kacie okolo 70 stopni uslyszalem glosny trzask i zaraz potem bol... do konca treningu nie moglem jej obciazyc bo sie skladala wiec kopanie sobie odpuscilem a reszte robilem normalnie bo chodzic moglem prawie normalnie... boli mnie z tylu uda, nad kolanem...zastanawim sie co sie stalo i czy dlugo mnie bedize ta noga bolec... moze ktos wie... za informacje dziekowa

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze cos poszło (zerwało się )
więzadło ,ścięgno , mięśieć (lub czesc jego włókien)
proponuję wizyte u chirurga , domowym sposobem mozna tylko przeciwdziałać bólowi lub ewentualnemu zapaleniu !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej idz do lekarza ja kiedys podczas biegu naderwalem soebie sciegno miesnia udowego i bolało mnie miesiac takze nie radze ćwiczyć dopuki bedzie boleć jeszcze raz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
bylem u lekarza to podal mi diclac i powiedzial zebym czekal, ale jak bedzie dalej bolec to leje na pierwszego kontaktu i do chirurga sie wybiore, cala noc nie spalem bo mnie tak nap****** ze nawet tabletki nie pomagaly...

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem podobnie
prawdopodobnie naderwałeś sobie coś, ja akurat nie byłem z tym u lekarza, odpość sobie treningi na jakiś czas, nie zadwyrężaj tej nogi<przy rozciaganiu i wykopach> i po miesiącu może troche dłużej będziesz miał wszystko w pożądku <jeśli miałeś to samo co ja, niestety dokładnie nie można tego zdiagnozować> najważniejsze jest żebyś się oszczędzał i pozwolił się zregenerować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak sie całkowicie zerwało to sie nei zregeneruje
anajlepiej jakis lekarz znający sie na sporcie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
to chyba nic powaznego bo samo z siebie juz prawie nie boli... jakies wlokna pewnie sie naderwaly, odpoczne sobie troche czasu zeby w przyszlosci nie miec z tym problemow... mam tylko nadzieje ze mniej wiecej jak wyzdrowieje bedzie podobnie rozciagniete jak wczesniej, dzieki za all, elo

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no to jeszcze na koniec
jak by troche bolało to smaruj ketoprofenem !
pamietaj ze prawdopodobnie to miejsce jest osłabione !
pamietaj o rozciaganiu i dobrym rozgrzewaniu!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
poszedlem na trening no i sie wogole nie rozcigalem i nie kopalem, ale noga mnie spowrotem nap*****... ale bardziej mnie wkurza to ze nie moge sobie teraz formy poprawic... jaki jest sposob zeby szybko ona wrocila do zdrowia? np jak poleze z tydzien pozniej zaczne lekko rozciagac a dopiero pozniej jakis wysilek wiekszy jak trucht czy cos... albo na basen pochodzic zeby w wrzesniu juz wszystko bylo jak dawniej... cale szczecie ze na oboz nie jade bo to dopiero bym sie wku**** :/

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ogolnie nie naduzywać , mozna chyba pływac !
a co do rozciągania - chyba tez w granicach rozsądku - ale to tylko moje zdanie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popękane naczynka

Następny temat

pieczenie

WHEY premium